Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Rocket League Çapraz Platform Özelliği Geliyor!

Anasayfa

Rocket League Çapraz Platform Özelliği Geliyor!

Bugün yapılan resmi bir açıklamaya göre Rocket League çapraz platform özelliği yolda. Microsoft tarafından da bugün onaylanan haber Rocket League hayranları için büyük bir şok etkisi yarattı. Rocket League topluluğunun sürekli olarak platformlar arası oynama özelliğini istemesi üzerine Rocket League Aralık 2015’de resmi twitter hesabında yaptığı bir açıklama ile hayranlarını üzmüştü. Bu açıklamada ise platformlar arası oyun oynamanın mümkün olmadığını bildiren Rocket League için işler artık tamamen değişti.

https://twitter.com/PowerfulOrb/status/672692928368812032

Bugün Rocket League’in resmi twitter sayfasında yaptığı açıklamaya göre çapraz platformda oynama özelliğinin çok yakında geleceği duyurusu yayınlandı.

https://twitter.com/RocketLeague/status/709395645262471173

Bu ilkbahar aylarında PC ve Xbox One çapraz platform özelliğinin geleceği beklense de bu özellik duruma göre erkene ya da daha geç bir tarihe alınabilir. Yeni özellik hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında bizle ve diğer oyuncular ile paylaşmayı sakın unutmayın!

Kaynak: http://www.oynanacakoyunlar.com/rocke...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?