Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Riera ve Melo Affedildi!

-

Galatasaray'da Şok Kavga!

Galatasaray'da Şok Kavga!

Galatasaray'da olaylı gün! Sarı kırmızılılarda Melo ile Riera önce antrenmanda ardından soyunma odasında kavga etti! Galatasaray'dan yapılan açıklamada olay doğrulanırken her iki oyuncuya da ceza verileceği belirtildi.
Olay Galatasaray Kulübü tarafındından de doğrulandı ve her iki oyuncuya ceza verileceği belirtildi. Sarı kırmızılı takımın resmi sitesinden yapılan açıklama şöyle: "Futbol takımımızın bugün gerçekleştirdiği antrenmanda kulübümüz futbolcularından Felipe Melo ile Albert Riera arasında yaşanan gerginlik üzerine her iki futbolcu da Sayın Fatih Terim tarafından soyunma odasına gönderilmiştir. Futbolcularımız arasındaki gerginlik soyunma odasında da devam etmiştir. Söz konusu futbolcular hakkında kulübümüz iç disiplin talimatı ve düzenlemelerinin ivedilikle ve kararlılıkla uygulanacağını bildiririz."

Haberin Tamamı İçin:

Terim, Melo Ve Riera'yı Sahadan Attı

Terim, Melo Ve Riera'yı Sahadan Attı

Haber detayları için lütfen kaynak adresine tıklayınız.

Haberin Tamamı İçin:

Yumruklar konuştu !

Yumruklar konuştu !

Galatasaray’ın dünkü idmanı sırasında kapışan Melo ile Riera’yı, Fatih Terim soyunma odalarına yolladı. Ancak kapıyı kilitleyen Brezilyalı, takım arkadaşını yumrukladı, ağzını burnunu kan içinde bıraktı.
Galatasaray dün şok bir kavga ile sarsıldı. 5’e 2 pas çalışması sırasında başlayan ve kulüp binasında tekme tokat kavgaya dönüşen olay sonrası Felipe Melo ve Albert Riera kadro dışı bırakıldı. Florya’da moralleri alt üst eden ve iki oyuncunun biletinin kesilmesine neden olan şöyle gelişti:
5’e 2 pas antrenmanı sırasında Riera’nın sert pası Melo’yu kızdırdı. Brezilyalı, İspanyol takım arkadaşına küfürler savurdu. Riera’nın da yanıt vermesi üzerine ikili arasında söz dalaşı başladı. Fatih Terim, 2. Başkan Ali Dürüst ile yönetici Abdurrahim Albayrak’ın da izlediği antrenmandaki tatsızlığa son verilip, barışmaları için bu ikiliyi antrenmandan kovarak, tesis binasına gönderdi. Ancak kimsenin olmadığı sırada Melo, binanın kapısını kilitleyerek Riera’ya saldırdı. İspanyol futbolcu aldığı darbelerle ağzı burnu kan içinde, yüzü de mosmor vaziyetle yere serildi. Anrenman bitiminde teknik kadro ve oyuncular durumdan haberdar oldu. Riera’ya ilk müdahalesi kulüp doktorları tarafından yapıldı. İspanyol futbolcu daha sonra Medical Park Hastanesi’ne gitti. Riera’nın dudağına 5 dikiş atıldı.
Olayın dışarı sızması üzerine kulüp sitesinden hemen açıklama yapılarak, “Futbol takımımızın bugün (dün) gerçekleştirdiği antrenmanda kulübümüz futbolcularından Felipe Melo ve Albert Riera arasında yaşanan gerginlik üzerine her iki futbolcu da Sayın Fatih Terim tarafından soyunma odasına gönderilmiştir. Futbolcularımız arasındaki gerginlik soyunma odasında da devam etmiştir. Futbolcular hakkında kulübümüz iç disiplin talimatı ve düzenlemelerinin ivedilikle ve kararlılıkla uygulanacağını bildiririz” denildi.
Transferi askıya alındı
Felipe Melo ve Albert Riera’nın kadro dışı bırakıldığı ve her oyuncuya da 100 bin euro para cezası verileceği belirtildi. Juventus’tan 1.5 milyon euroya kiralanan ve yıllık maliyeti 5 milyon euronun üzerinde olan Melo’nun 13 milyon euro tutarındaki bonservisinin alınması askıya alındı. Ayrıca geldiği günd...

Haberin Tamamı İçin:

Melo-Riera Kavgasının Perde Arkası!

Melo-Riera Kavgasının Perde Arkası!

Galatasaray'da Melo-Riera kavgasının perde arkasında yaşananları NTV Spor muhabiri Irmak Kazuk anlattı. İki futbolcunun idmanda başlayan tartışması, Terim tarafından gönderildikleri soyunma odasında kavgaya dönüştü ve Riera'nın kaşı açıldı!
Soyunma odasında Melo'nun darbesiyle Riera'nın kaşı açıldı ve hastaneye giden İspanyol oyunucunun açılan kaşına 5 dikiş atıldı.
Yaşanan olayların ardından, iki oyuncu teknik direktör Fatih Terim'den görüşme talebinde bulunsa da Terim buna sıcak bakmayarak talebi reddetti.
Öte yandan; sarı kırmızılı takımın uzun zamandır basına kapalı antrenmanlarının ardından bugün gerçekleşecek çalışmanın medya mensuplarına açık olacağı kaydedildi. İdmanda Melo ile Riera'nın basının karşısına çıkabileceği belirtiliyor.

Haberin Tamamı İçin:

Ali Dürüst: Gereğini Yapacağız

Ali Dürüst: Gereğini Yapacağız

Galatasaray'da bugün antrenmanda Melo ile Riera arasında yaşanan gerginliğinin ardından iki oyuncuya disiplin talimatlarında öngörülen cezaların verileceği açıklandı.
Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendisinin de antrenmanı izlediği sırada olayın gerçekleştiğini belirterek, "İki oyuncu arasında saha içinde bir gerginlik yaşandı. Fatih hoca, bu oyuncuları soyunma odasına gönderdi. Ancak bu gerginlik orada devam etti. Böyle bir olay karşısında gereken yapılacak" dedi.
Kulübün disiplin talimatlarının olduğuna dikkati çeken Dürüst, "İki oyuncunun birbirine ne yaptığı bizi ilgilendirmiyor. Fatih Terim, bu oyuncuları soyunma odasına gönderdi ve olay orada da devam etti. Yarın Fatih hocanın raporu doğrultusunda Galatasaray Kulübü disiplin talimatlarını uygulayacağız" diye konuştu.

Haberin Tamamı İçin:

Florya'da Yumruklar Konuştu; Aslan Melo'yu Gözden Çıkardı

Florya'da Yumruklar Konuştu; Aslan Melo'yu Gözden Çıkardı

Ligde şampiyonluk hesapları yapan lider Galatasaray, dünkü antrenmanda Brezilyalı Felipe Melo ile İspanyol Albert Riera'nın kavgasıyla sarsıldı. İdman sahasında başlayan sert tartışma, soyunma odasında yumruklaşmaya dönüştü. Riera hemen hastaneye kaldı...

Haberin Tamamı İçin:

Terim konuşuyor...

Terim konuşuyor...

Dünkü antrenmanda kavga eden Felipe Melo ve Albert Riera, Galatasaray'ın bu sabahki antrenmanında yer almadılar.
Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman basına açık olarak yapılıyor.

Haberin Tamamı İçin:

Melo ve Riera Manisa'da Kadro Dışı

Melo ve Riera Manisa'da Kadro Dışı

Fatih TERİM Melo ve Riera olayı ile ilgili bilgi kirliliğini önlemek adına açıklama yaptı.
Terim açıklamasında ; "Olmuş bir hadiseyi saklamanın gereksiz olduğunu düşünerek hareket ettik ve kamuoyuyla paylaştık. Tabii yaşananlar ve söylenenleri gördüğümüzde bilgi kirliliğini önlemek istedik ve bu basın açıklamasının daha doğru olduğuna karar verdik. Melo Riera'ya vurmuş ve Riera'nın kaşı açılmış biz de hastaneye götürüp tedavisini yaptırdık. Ben buraya Melo'yu da Riera'yı da getirebilirdim ancak bu doğru olmazdı. Konuyla ilgili spekülasyonları önlemek için ben karşınızdayım.Önce bizim doğruları paylaşmamız gerekiyor. Hadiseyi size aktardım. Olay bundan ibaret.Bu durumda iki futbolcunun da cezasız kalmasının mümkün olmadığını belirten Terim, "2 futbolcu da muhakkak ceza alacak. Disiplin talimatımız var ancak ilk öncesinde Galatasaray'ın bazı değerleri var. Profesyonel oyuncularla ilgili kontratlar var. Prosedüre uyuyoruz. İki oyuncumuz da muhakkak ceza alacak. Disiplin talimatımız var ancak öncesinde Galatasaray'ın bazı değerleri var. Profesyonel oyuncularla ilgili kontratlar var. Prosedüre uyuyoruz. Olaydan üzgünüz. Bizim kapattığımız veya hallettiğimiz o kadar çok var aslında ancak bu paylaşılması gereken bir durum. Fiziki bir olay var, dört-beş dikiş var. Bizimle Manisa'ya gelmeyecekler, para cezası alacaklar, ancak şampiyonluk yürüş...

Haberin Tamamı İçin:

Riera'nın Gözü Mosmor!

Riera'nın Gözü Mosmor!

Riera, Ingiltere'nin Manchaster kentine giderken havalanında görüntülendi. Tanınmamak için bere ve gözündeki morluğu kapamak için güneş gözlüğü takan Riera, sağlam dayak yemişe benziyor.
Fotoğrafı fotogaleride.

Haberin Tamamı İçin:

Ujfalusi, Riera-Melo Kavgası İçin Ne Dedi?

Ujfalusi, Riera-Melo Kavgası İçin Ne Dedi?

Galatasaraylı oyuncu Tomas Ujfalusi maç sonrası çok önemli bir 3 puan aldıklarını ve en yakın rakipleri Fenerbahçe ile aradaki farkı koruduklarını kaydetti.
"YORUM YAPMAM DOĞRU OLMAZ"
Ujfalusi, hafta içinde Melo ile Riera arasında yaşanan olaya bir yorum yapmasının doğru olmayacağını, bu konuda teknik direktör Fatih Terim'in gerekli kararı vereceğini söyledi.

Haberin Tamamı İçin:

Melo Ve Rıera'ya Af Talebi

Melo Ve Rıera'ya Af Talebi

Galatasaraylı futbolcular, kavga eden Riera ve Melo'nun affedilmesi için Fatih Terim'den ricada bulundu!

Haberin Tamamı İçin:

Felipe Melo Affedildi!

Felipe Melo Affedildi!

Dün taraftarın isteği bugünde oyuncuların isteği üzerine kulüp içinde yaşanan bu kavga sonuca vardı. Felipe Melo affedildi ve sarı kırmızı formayı giymeye devam edecek..

Felipe Melo Albert Riera'nın Evinin Kapısına Dayandı !

Gündüz idmanda gerginlik yaşadığı İspanyol futbolcuyu soyunma odasında yumruklayarak hastanelik eden Brezilyalı'nın, akşam saatlerinde Riera'nın evine gittiği öğrenildi. Aynı sitede oturan iki oyuncunun evleri arasında sadece birkaç yüz metrelik mesafe var. Riera'nın, Melo'yu görünce defalarca çalınmasına rağmen kapıyı açmadığı belirtildi. Brezilyalı futbolcunun bu sırada ağlamaya başladığı, adeta haykırarak sokak kapısının önünde defalarca özür dilediği bildirildi. Ve bu manzara karşısında ...

Haberin Tamamı İçin:

Melo, Riera'nın Kapısına Dayandı!

Galatasaray'da Riera'yı soyunma odasına yumruklayan Melo'nun akşam İspanyol yıldızın evine gittiği ve özür dilediği öğrenildi.

Haberin Tamamı İçin:

Riera ve Melo Affedildi

Galatasaray'da Melo ve Riera'nın kavga etmesinin ardından teknik direktör Fatih Terim'in oyuncular hakkındaki kararı belli oldu.
Kulüp yöneticisi Abdurrahim Albayrak, İkinci Başkan Ali Dürüst ve Fatih Terim'in bir araya geldiği zirvenin ardından Dürüst açıklamalarda bulundu.
Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst: "Fatih Terim, Riera ve Melo'nuın kadrodışı kararlarını kaldırdı."

Haberin Tamamı İçin:

Melo Suskunluğunu Bozdu

Galatasaray forması giyen Felipe Melo, takım arkadaşı Albert Riera ile kavga ettikten sonra kadro dışı bırakılmış fakat daha sonra affedilmişti.
GSTV'nin canlı yayınına katılan Brezilyalı futbolcu, "Geçen hafta ne yazık ki kimsenin tasvip etmediği, kimsenin beklemediği bir olay gerçekleşti. Antrenmanda bu tip tartışmalar olabiliyor, ama ondan sonrasını tabii ki kimse tasvip etmiyor, ben de böyle bir şeyi kesinlikle tasvip etmiyorum. Ne kadar pişman olduğumu da herkes biliyor mutlaka. Böyle bir olay benim kariyerimde ilk defa yaşandı ne yazık ki, olmaması gerekiyordu. İlk defa ve son defa olarak yaöandı, bunu belirtmek istiyorum. Arkadaşım Riera ile konuştum ve özür diledim. O da benim özrümü kabul etti." şeklinde konuştu.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Abdurrahim AlbayrakAntrenmanArda TuranFatih TerimFelipe MeloFenerbahçeGalatasaray Spor KulübüİngiltereJuventusManisafutbololay
Görüş Bildir