Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Rıdvan Dilmen GS TV'de! Taraftardan büyük tepki!

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Rıdvan Gs Tv'ye Çıkıyor Taraftar Çıldırıyor!

Rıdvan Gs Tv'ye Çıkıyor Taraftar Çıldırıyor!

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, 8 Ocak Salı günü saat 14:00′te GS TV'de açık oturumda soruları yanıtlayacak.

DİLMEN DAHİL 8 SPOR MÜDÜRÜ KATILACAK

Canlı olarak yayınlanacak programda İbrahim Seten, Mehmet Aslan, Gökmen Özdemir ve Rıdvan Dilmen'in de aralarında bulunduğu 8 spor müdürü ve futbol yorumcusu yer alacak. Aysal ayrıca, sosyal medya üzerinden gelen sorulara da cevap verecek.

TARAFTAR ÇILDIRDI

Galatasaray TV'deki programa Fenerbahçeli olan ve zaman zaman yorumlarıyla Galatasaraylıların tepkisini çeken Rıdvan Dilmen'in canlı yayına katılacak olması nedeniyle sarı-kırmızılı taraftarlar, sosyal medyada bu olaya büyük tepki gösterdiler.

Haberin Tamamı İçin:

Rıdvan Dilmen GS TV'de! Taraftardan büyük tepki!

Rıdvan Dilmen GS TV'de! Taraftardan büyük tepki!

Rıdvan Dilmen Galatasaray TV'ye davet edildi, taraftar tepki gösterdi...

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, 8 Ocak Salı günü saat 14:00′te GS TV’de açık oturumda soruları yanıtlayacak.

Canlı olarak yayınlanacak programda İbrahim Seten, Mehmet Aslan, Gökmen Özdemir ve Rıdvan Dilmen’in de aralarında bulunduğu 8 spor müdürü ve futbol yorumcusu yer alacak. Aysal ayrıca, sosyal medya üzerinden gelen sorulara da cevap verecek.

“DEMOKRATİK BİR ORTAM OLACAK”

GS TV Genel Müdürü Bahri Havadır, konuyla ilgili olarak sozcu.com.tr’ye yaptığı açıklamada, “8 Ocak tarihinde böyle bir program palanlıyoruz, net bir şey yok. Mehmet Aslan Gökmen Özdemir, İbrahim Seten ve Rıdvan Dilmen’e davet yapıldı. Açık oturum şeklinde gerçekleştirilecek programda Başkan Ünal Aysal’la birlikte toplam 8 kişi olacak. Sosyal medya üzerinden Galatasaraylısı, Fenerbahçelisi, Beşiktaşlısı kısaca herkes, soruları ve görüşleriyle programa katılabilecek” dedi.

Havadır, Galatasaraylı taraftarların Rıdvan Dilmen davetine twitter’dan sert tepki göstermesine ise “Tepkiler anlamsız. Bu yönetimle birlikte alınan ortak bir karar. GS TV’de demokratik bir ortam olacak. Açık oturumda samimi açıklamalar yapılacak. Başkan, her takımın taraftarına cevap verecek” ifadelerini kullandı.

TARAFTAR TEPKİLİ

Galatasaray TV’deki programa Fenerbahçeli olan ve zaman zaman yorumlarıyla Galatasaraylıların tepkisini çeken Rıdvan Dilmen’in katılacak olması nedeniyle sarı-kırmızılı taraftarlar, sosyal medyada tepki mesajları yayınladı. Dilmen davetini olumlu karşılayanlar da oldu.

@NOAHCOMMENT: FB TV’nin günlerce yapmış olduğu ahlaksızca yayından sonra Rıdvan Dilmen’i GS TV’de de görmek istemem! Oldu olacak Aykut’ta Aziz de gelsin.

@engn_can: Rıdvan Dilmen’in GS Tv’ye çıkmasını açıkçası istemem sağduyum bu noktada bitiyor.Ama Ünal Aysal’ın düşünme biçimi çok farklı.bekleyelim..

@yehso: Rıdvan Dilmen’i Galatasaray tv’ye çağırmak, zaten karışmış halde olan Fenerbahçe camiasının üzerine tuz biber döker.

@Muratozen1903: Galatasaray TV’nin Rıdvan Dilmen’i Ünal Aysal ile canlı yayına çıkaracağı konuşuluyor. Acaba gündem Aziz Yıldırım mı olacak? Merak ettim.

@f_mel0: Ne var Rıdvan Dilmen GS TV’ye çıkarsa, çok abartıyorsunuz. Ne olmuş yani, Arda da FB TV’ye çıkabilir, aşın bunları.

@CimbomunSesi: Eğer bu doğruysa bir daha aslan GS TV İZ-LE-MEM.

@Amtkilic: Rıdvan Dilmen’i GSTV’de ekrana çıkarmak ne demek siz taraftarla dalga mı geçiyorsunuz? Açıklama bekliyoruz.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Arda TuranAziz YıldırımFenerbahçeGalatasaray Spor KulübüRıdvan DilmenSosyal MedyaTwitterÜnal Aysalfutbolgündem
Görüş Bildir