Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Resimlerin Hikayesini Anlat Sana Karakterini Söyleyelim!

 > 
7.5bPAYLAŞIM

Sana gösterdiğimiz resimlerin her biri aslında bir hikayenin parçası ve onları bir araya getirmek de senin elinde! Bakalım anlattığın hikayeye göre karakterini bulabilecek miyiz?

1. Sence bu çocuk nasıl biri?

2. Bu kadının burda işi ne?

3. Bu adamın derdi ne?

4. Bu kadına ne olmuş böyle, nelere dalmış?..

5. Kadın şimdi ne yapacak?!

6. Sence bu adam evliliğindeki sıkıntılarla nasıl başa çıkmalı?

7. Eee peki bu kadını ne mutlu edecek?

Para
Evcil hayvan
Alışveriş
Sevdikleriyle güzel vakit geçirmek
Kişisel problemlerine çözüm bulmak
Daha mutlu ve huzurlu bir dünyada yaşamak

8. Son olarak, bu çocuğun hayallerinin önündeki en büyük engel ne olabilir?

İyimserlik Abidesi Gerçek Bir İdealist!

Senin oluşturduğun hikayelere bakarsak sen oldukça pozitif ve idealist bir insansın. Başka insanlarla olan ilişkilerini geliştirmeye her zaman açık ve onları hayatına katmaya hazırsın. Bir arada olduğun insanlara güç veriyorsun! Herkesin senin hakkında merak ettiği şey nasıl bu kadar huzurlu ve pozitif biri olmayı başarabildiğin, tabii ki senin de hayatında ters giden şeyler var ama kendine çok güzel bir savunma mekanizması geliştirmişsin, umut!.. İşte bu yüzden her zaman rahat, eğlenceli ve de çalışkan biri olmayı başarıyorsun ve hiç kimse senden uzakta kalmayı başaramıyor!

Gerçeklerle Yüzleşen Tam Bir Realist!

Yarattığın hikayelere göre sen gerçek bir realistsin! Olayları daha derinlemesine gören, sebep ve sonuçlarını değerlendirip, her şeyi mantık süzgecinden geçiren birisin! Çünkü aklının seni asla yanıltmayacağına inanıyorsun. Kim ne derse desin gerçekleri olduğu gibi görmek seni karamsar değil, mantıklı yapar! Bazen hayatta yolunda gitmeyen şeylerin olabileceğini kabullenmiş, bunları aşmışsın sen artık. Geriye değil, geleceğe de değik, şu anına odaklısın! Bağımsız, inatçı ve inandığı şeyler uğruna her şeyi yapmaya hazır gerçek bir savaşçısın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasan-yilmaz27

İyimserlik Abidesi Gerçek Bir İdealist! Senin oluşturduğun hikayelere bakarsak sen oldukça pozitif ve idealist bir insansın. Başka insanlarla olan ilişkilerini geliştirmeye her zaman açık ve onları hayatına katmaya hazırsın. Bir arada olduğun insanlara güç veriyorsun! Herkesin senin hakkında merak ettiği şey nasıl bu kadar huzurlu ve pozitif biri olmayı başarabildiğin, tabii ki senin de hayatında ters giden şeyler var ama kendine çok güzel bir savunma mekanizması geliştirmişsin, umut!.. İşte bu yüzden her zaman rahat, eğlenceli ve de çalışkan biri olmayı başarıyorsun ve hiç kimse senden uzakta kalmayı başaramıyor!

Gizli Kullanıcı

İyimserlik Abidesi Gerçek Bir İdealist! İyimserlik Abidesi Gerçek Bir İdealist! Senin oluşturduğun hikayelere bakarsak sen oldukça pozitif ve idealist bir insansın. Başka insanlarla olan ilişkilerini geliştirmeye her zaman açık ve onları hayatına katmaya hazırsın. Bir arada olduğun insanlara güç veriyorsun! Herkesin senin hakkında merak ettiği şey nasıl bu kadar huzurlu ve pozitif biri olmayı başarabildiğin, tabii ki senin de hayatında ters giden şeyler var ama kendine çok güzel bir savunma mekanizması geliştirmişsin, umut!.. İşte bu yüzden her zaman rahat, eğlenceli ve de çalışkan biri olmayı başarıyorsun ve hiç kimse senden uzakta kalmayı başaramıyor!

dyingwoman

İyimserlik Abidesi Gerçek Bir İdealist!

zehra-yassiri

Realist çıktı .. daha çok pessimist imdir

goncaclk

Bağımsız, inatçı ve inandığı şeyler uğruna her şeyi yapmaya hazır gerçek bir savaşçısın! herhalde :)

Görüş Bildir