Renk Falına Göre Nasıl Bir Karaktere Sahipsin?

 > Astroloji Testleri-
Abone ol

Fala inanma falsız kalma demiş eskiler ama bu falın sonuçlarına hepiniz inanacaksınız :)

1. Öncelikle meşhur elbisede hangi renkleri görmüştün?

2. Göz rengin nedir?

Siyah
Kahverengi
Ela
Mavi
Yeşil

3. Peki saç rengin nedir?

Siyah
Kahverengi
Kestane
Sarı
Kızıl

4. Peki saçını hangi renge boyamak istersin?

Sarı
Kızıl
Mavi
Turuncu

5. Siyahın üzerinde hangi renk daha rahat okunuyor?

6. İsimleri az bilinen şu renklerden birini seç.

Teal
Galibarda
Seladon
Papaya
Viridian
Tenne

7. Gündelik yaşamda karşına en çok çıkan renk hangisi?

8. Son olarak aşağıdaki görsellerden birini işaretle.

Duygusalsın!

Renk falına verdiğin yanıtlara göre sen duygusal bir insansın. Son derece hassas bir yapıya sahip olduğun için acıları en derinden hisseden bir yapın var. Gelişen olaylar karşısında verdiğin tepkiler genel olarak duygusal. Yalnızlığı seviyorsun. Sporun bile bireysel olanlarını tercih ediyorsun. Ama bu takım çalışmalarına uygun olmadığının göstergesi değil. Aksine oldukça başarılısın. Ayrıca  senin için detaylar mühim. Hemen hemen her konuda adeta kılı kırk yarıyorsun.  Son olarak şunu diyebiliriz: Duygusal olmanın pozitif tüm katkıları sende mevcut :)

Enerjiksin!

Renk falına verdiğin yanıtlara göre karşımızda zıpkın gibi fişşşek gibi bir insan var. Bu enerjiyle dünyaları değiştirirsin ama sen enerjini kişisel alanda kullanmayı seviyorsun. Çevrene yaydığın enerjiyle bir evin yıllık elektrik ihtiyacı... evet biraz abarttım galiba ama çevrendeki insanlara doping etkisi yapıyorsun :) Sana göre neredeyse her uyandığın gün adeta bir ilkbahar sabahı.  Ele avuca sığmayan birisin. Ayrıca  kafandan ne geçiyorsa dilinden de o var.  Ayrıca şunu da eklemek lazım. Akıl ve mantık dışı hiçbir karar almıyorsun. Rasyonelsin, rasyonelsin, rasyonelsin.... :)

Güvenilirsin!

Renk falına verdiğin yanıtlara göre  sen güvenilir bir insansın.  Tam bir sır küpüsün. Tecrübeli bir istihbarat elemanı gibisin adeta. Senden sır çıkmaz. Seninle mezara gidecek o kadar bilgi var ki :) Etrafındaki insanlar için tam bir sırdaş ve dostsun. Dertlerini dinlediğin gibi sırlarını da saklıyorsun. Güvenilir  her insanın diğer özelliği de haliyle dürüst olması. Sana arkasını dönenleri hiç pişman etmedin. Ayrıca çok sıcak ve samimi bir insansın. İnsanların samimiyeti senin için turnusol. Samimi bulmadığın insanla yapamıyorsun. Derhal angajman kurallarını değiştiriyorsun :)

Dürüstsün!

Renk falına verdiğin yanıtlara göre sen dürüst ve sadık bir insansın.  Her şeyden taviz verebilirsin ama dürüstlük senin kırmızı çizgin. O çizgiyi kimse geçemez. Küçük hesapların insanlarını sevmiyorsun. Bu tip insanlar senin çevrende pek barınamaz.  İnsanlara karşı bir önyargın kesinlikle yok. Onları seviyorsun ve sevilmekten de pek hoşlanıyorsun. İnsanlar seni sevsin pamuklara sarsın, başka bir isteğin yok :) Ayrıca biraz dedikodu seven birisin. Kim sevmiyor ki? :)

Lidersin!

Renk falına verdiğin yanıtlara göre sen öncü ve öndersin.  İnsanlara nasıl bir güven veriyorsan sen öne atıldığın zaman birçok insan peşinden geliyor. Acayip hırslısın. Tuttuğunu koparan cinsten bir inadın var.  Bir şeyi gözüne kestirdiğin zaman affetmiyorsun. Hele bir de gönül işiyse, Fizan'a kadar peşinden kovalarsın. Ayrıca baştan çıkarıcı birisin. Bir şekilde insanlar ağına takılıyor. :) Son olarak bir liderin aksine insanlara fazla güveniyorsun. Biraz dikkatli ol ;)

Dengesizsin!

Renk falına verdiğin yanıtlara göre sen dengesiz bir insansın! Senin bir günün bir gününü tutmuyor. Manik teşhisi koymuyoruz tabii ki :) Sağın solun belli değil senin. Bazen inanılmaz enerjik bazen içine kapanık sessiz sakin. Bazen yüzünde güller açan bir insan bazen suratını asmış tavanı seyreden biri.   Bazen dibi bulduğun depresif takıldığın oluyor ama havanı bulduğun zaman kimseler seni tutamaz.  Ayrıca bu dengesizliğin seni sürprizlerin insanı yapıyor. Adeta bir hediye paketi. İçinden her şey çıkabilir :) Bazen baharsın bazen kış bazen umutsun bazen hüzün... İnsanlara bir günde dört mevsimi yaşatma yeteneğin var. Sende yok yok :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hastalik-hastasi

Dengesizsin! aha bildi bildi

hasan-yilmaz27

Enerjiksin! Renk falına verdiğin yanıtlara göre karşımızda zıpkın gibi fişşşek gibi bir insan var. Bu enerjiyle dünyaları değiştirirsin ama sen enerjini kişisel alanda kullanmayı seviyorsun. Çevrene yaydığın enerjiyle bir evin yıllık elektrik ihtiyacı... evet biraz abarttım galiba ama çevrendeki insanlara doping etkisi yapıyorsun :) Sana göre neredeyse her uyandığın gün adeta bir ilkbahar sabahı. Ele avuca sığmayan birisin. Ayrıca kafandan ne geçiyorsa dilinden de o var. Ayrıca şunu da eklemek lazım. Akıl ve mantık dışı hiçbir karar almıyorsun. Rasyonelsin, rasyonelsin, rasyonelsin.... :)

nergiz-mammedova

Enerjiksin! Enerjiksin! Renk falına verdiğin yanıtlara göre karşımızda zıpkın gibi fişşşek gibi bir insan var. Bu enerjiyle dünyaları değiştirirsin ama sen enerjini kişisel alanda kullanmayı seviyorsun. Çevrene yaydığın enerjiyle bir evin yıllık elektrik ihtiyacı... evet biraz abarttım galiba ama çevrendeki insanlara doping etkisi yapıyorsun :) Sana göre neredeyse her uyandığın gün adeta bir ilkbahar sabahı. Ele avuca sığmayan birisin. Ayrıca kafandan ne geçiyorsa dilinden de o var. Ayrıca şunu da eklemek lazım. Akıl ve mantık dışı hiçbir karar almıyorsun. Rasyonelsin, rasyonelsin, rasyonelsin.... :)

kubra-babat

dengesiz çıktıııı

deniz-nurhan-mutlu

Ben elbiseyi mavi ve altın rengi görmüştüm şıklarda da yok benim test yalan oldu :(

Görüş Bildir