Remedy Ceo'su Quantum Break Hakkında Açıklamalar Yaptı

-

Remedy Ceo'su Quantum Break Hakkında Açıklamalar Yaptı

Remedy Ceo'su Quantum Break Hakkında Açıklamalar Yaptı

Max Payne feat. Alan Wake – Quantum Break.mp3

Remedy CEO'su Matias Myllyrinne , firmanın yeni oyunu Quantum Break için daha önce yaptıkları 2 büyük oyundan ilham aldıklarını belirterek yeni oyunlarının Max Payne ve Alan Wake 'in bir karışımı gibi olacağını söyledi.

Max Payne ile sinematik bir aksiyon oyununun nasıl olması gerektiğini oyun dünyasına gösteren firma Alan Wake ile de interaktif bir hikayenin nasıl anlatılması gerektiğine dair dersler vermişti. Şimdi ise Quantum Break ile bu çok iyi yaptıkları iki özelliği birleştirdiklerini ve en iyisini yapmayı amaçladıklarını söylüyorlar.

Biliyorsunuz Quantum Break yeni neslin en heyecanla beklenen oyunlarından biri ve Xbox One'a özel olarak çıkacak. Remedy, Microsoft ile aralarının her zaman iyi olduğunu ve kendilerine birçok fırsat sunduklarını belirtiyor. Quantum Break'in Defiance örneğinde gördüğümüze benzer bir TV dizisi ile birlikte gelecek olması Xbox One'ın multimedya özelliklerini göz önünde bulundurduğumuzda firmanın konsol seçiminde doğru yapmış olduğunu görebiliyoruz.

Remedy'nin her yönden kusursuz bir oyun yapmaya çalıştığı ortada. Yeni neslin ilk büyük oyunlarından olan Quantum Break çıktığı zaman bunu becerebilmişler mi anlamış olacağız.

Dergimizin yeni sayısında da Quantum Break hakkında daha detaylı bilgiler bulabilecekseniz, belirtelim.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

CEOMicrosoftXboxoyun
Görüş Bildir