Quantum Break İle Kişiye Özel Oyun Deneyimi!

-

Quantum Break İle Kişiye Özel Oyun Deneyimi!

Quantum Break İle Kişiye Özel Oyun Deneyimi!

Remedy hikaye anlatımını farklı bir boyuta taşıyacak.

YAZAN

Anıl İşal

Kendisini ilk kez geçtiğimiz ay düzenlenen Xbox ONE etkinliğinde gördüğümüz Quantum Break , E3'te yeni videosu ile boy gösterdi.

Max Payne ve Alan Wake gibi kült oyunlarla sevgimizi ve saygımızı kazanan Remedy, E3 Microsoft Konferansı'ndaki yerini yeni oyunu Quantum Break ile aldı. Sam Lake'in tanıtımı ile gerçekleşen sunumda gösterilen videoya biraz aşağıdan göz atabilirsiniz ancak onun öncesinde oyundan birkaç detayı paylaşalım. Quantum Break 'teki ana karakterimizin adı Jack Joyce . Kardeşinin ölümüne yol açmasının yanı sıra zamanda çeşitli kırılmalara yol açan bir bilim deneyinden kurtulan Jack , bu sayede özel bir yeteneğe kavuşmuş görünüyor. Sam Lake 'in verdiği bilgilere göre ise firma yeni oyunuyla birlikte hikaye anlatımını farklı bir boyuta taşımak için büyük bir çaba sarf etmekte.

Kişilerin verdiği kararların ona özel bir oyun deneyimi sunacağı Quantum Break ile televizyon dizisi ve video oyunu arasında bir kıvam tutturduklarını belirten Lake , bunun hem oyuncular hem de kendileri için büyük bir deneyim olacağını söylüyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BilimMicrosoftXboxoyun
Görüş Bildir