Popstar'da 'Akil İnsan' Gerginliği

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Popstar'da Akil İnsan Tartışması

Orhan Gencebay, Akil İnsanlar toplantısından çıkıp jüri üyesi olduğu Popstar 2013'ün canlı yayınına katıldı. Bülent Ersoy ile birlikte yayına çıkan Orhan Gencebay yapılan toplantıdan da bahsetti.

Akil İnsanlar listesinde olan Orhan Gencebay 'Son derece önemli konuşmalar oldu, hala devam ediyor. Ben müsaade alarak geldim, sizin beklediğinizi söyledim. Hayırlı uğurlu olsun, her şey çok daha güzel olacak' dedi.

Sivri çıkışlarıyla bilinen Bülent Ersoy, Orhan Gencebay'a 'Sen biz aptallarla konuşmazsın, akil seçilmişsin biz de aptallarız herhalde' diye tepki verdi. Ersoy'un yanlış anladığını düşünen Orhan Gencebay 'Bunun anlamı şu dünyanın, ülkemizin büyük sorunları var, onların çözümü için' dedi. Bülent Ersoy ise listedeki isimlere tepki göstererek 'Ben listeyi gördüm, kimin çözeceğini gördüm' dedi.

Bülent Ersoy'un açıklamaları karşısında şoke olan Orhan Gencebay 'Akil adamlar her gruptan, her konudan seçilen bazı kişilerdi. Ben de onlardandım bildiğimizi söyleyeceğiz. Ülkemizde çok akil insan var ben de onlardan biriyim' diyerek sözlerine devam etti.

YA ÖLÜM YA DA YAŞAM

Bülent Ersoy ise önce de düşüncesini belirttiğini ve 'Ya ölüm ya da yaşam' dediğini açıkladı. Bülent Ersoy'un bu açıklamarından rahatsız olan Demet Akalın, 'Başbakan sanatçılara yemek verdi. Sizi de bir saat dinlemişti' diyerek Başbakan ile olan iletişimini hatırlattı.

Haberin Tamamı İçin:

Popstar'da 'Akil İnsan' Gerginliği

Star Tv'de yayınlanan Popstar yarışmasında 'Akil İnsanlar' toplantısına katılan Orhan Gencebay ile Bülent Ersoy arasında sert bir tartışma yaşandı.

Sanatçı Orhan Gencebay , Dolmabahçe’deki toplantı devam ederken, toplantıdan ayrılarak jüri üyesi olduğu Popstar yarışmasına katıldı.

Gencebay, canlı yayınlanan Popsatar programında toplantıdan da bahsetti. Gencebay “Son derece önemli konuşmalar oldu. Ben müsaade alarak geldim, sizin beklediğinizi söyledim. Hayırlı uğurlu olsun, her şey çok daha iyi olacak” dedi.

Bu sırada programın diğer jüri üyesi sanatçı Bülent Ersoy ’dan ilginç bir çıkış geldi. Bülent Ersoy, Gencebay’a, “Sen şimdi biz aptallarla konuşmazsın herhalde. Akıllı seçilmişsin bizler de aptallarız demek ki” dedi. Bunun üzerine Orhan Gencebay ‘o anlamda değil’ diye açıklama yapmak isteyince Bülent Ersoy ‘Ben hiç merak bile etmiyorum. Ben zamanında söylemiştim bunları zaten’ diyerek sözünü kesti. Gencebay ise hangi anlamda olduğunu , “Bunun anlamı şu; dünyanın, ülkemizin büyük sorunları var, onların çözümü için” sözleriyle açıkladı.

Bülent Ersoy ise “Ben listeyi gördüm, kimin çözeceğini gördüm” sözleriyle tepkisini sürdürdü. Orhan Gencebay’ın ‘bütün insanlarımız aklı başında’ sözlerine Ersoy ‘ben daha önce ölüm yerine çözüm demiştim. Bu yüzden en akıllı benim’ dedi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BaşbakanBülent ErsoyDemet AkalınStar tv
Görüş Bildir