Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Pokemon Go İçin Yeni Pokemonlar Yolda'

Gamer
0PAYLAŞIM

Yayınlanmasının ardından dünya genelinde ilgi odağı olmayı başaran Pokemon Go için yeni güncelleme yolda... Paylaşılan son haberlere göre yeni pokemonlar oyuna dahil olacak.

Pokemon Go furyası çoğu oyuna göre daha uzun sürdü. Fakat zamanla bütün karakter ve aktiviteler alışılagelmiş bir hal almaya başlayınca oyuncular oyundan sıkılmaya başladılar.

Son haberlere göre geliştiriciler, oyuncuları 2. nesil pokemonlarla tanıştırmak için oldukça sıkı çalışıyorlar.

2. nesil pokemonlar için çok uzun bir süre beklemeyeceğiz gibi gözüküyor.

"kdpha" adlı Reddit kullanıcısı Niantic firmasının son zamanlarda çok sık bir şekilde güncelleme yayınlamasına ve sürekli yeni güncelleme kodlarının çıkmasına dikkat çekerken 2. nesil pokemonların bizi daha fazla bekletmeyeceğini, yakın bir zamanda çıkacağını söyledi.

Aslında 1. nesilde olan fakat Pokemon Go'da 1. nesilde göremediğimiz karakterleri güncellemeden sonra görebiliriz.

Pokemon Go'ya gelecek ve 2. nesil karakterlerin yükleneceği güncellemede 1. nesilde yer alan fakat oyunda göremediğimiz bazı karakterleri de görebiliriz. Örneğin Ditto o karakterlerden birisi. Henüz hiç kimsenin görmediği Ditto güncelleme ile beraber büyük ihtimal oyuna dahil olacak.

Güncellemeden sonra Pokemon sayıları oldukça artacağa benziyor.

Güncellemede çok büyük bir ihtimal 2. nesil Pokemon'lar gelecek. Söylentilere göre hatta buna kesin bilgide diyebiliriz. 2. nesil Pokemon'lar 152 numaralı Pokemon olan  Chikorita'dan başlayacak ve 251 numaralı Pokemon olan Celebi'de son bulacak.

Şirketten henüz resmi açıklama gelmedi.

Şirket henüz güncelleştirmenin ne zaman geleceği hakkında bir açıklamada bulunmadı.

Güncelleme Türkiye'ye ne zaman gelir?

Belirttiğimiz gibi güncelleme konusunda şirketten henüz tam bir açıklama yok. Fakat gelen dedikodulara göre güncelleme dalga dalga bölgelere ulaşacak. Bu yüzden net bir tarih yok.

Yeni pokemonların gelmesiyle oyun eski havasını yakalayabilir mi?

Güncelleme Aralık veya Ocak gibi kış aylarında yapılırsa kış mevsimi olduğu için insanlar yine sokak sokak Pokemon arar mı bilemiyoruz. Sonuçta oyun ilk yayınlandığında yaz mevsimindeydik ve hava şartları Pokemon aramamıza izin veriyordu. :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Daha çok Zubat !!!

Görüş Bildir