Plastik Cerrah Cem Payaslı Anlatıyor: Işık Dolgusundan Rinoplastiğe Sizi Baştan Yaratacak Estetik Uygulamaları

0PAYLAŞIM

Estetik uygulamaları bazen bir sağlık ihtiyacı bazense kendimizi rahat iyi hissetmemiz için gerekli olan şeylerden biri. 

Kendinizi değiştirecek dokunuşlara dair daha fazla fikir sahibi olmak istiyorsanız aradığınız her şey Plastik Cerrahı CEM PAYASLI açıklamaları ile burada!

Işık dolgusu

Gözaltı çevresi koyu halkalar, çökükler ve torbalanmalar hepimizin korkulu rüyası. Bu sorun için ihtiyacınız olan estetik dokunuş ise ışık dolgusu. Cildi aydınlatan ve canlandıran bu dolgu ile göz çevresindeki sorunlardan ve kırışıklıklardan kurtulmak mümkün.

Meme estetiği

Meme büyültme, meme küçültme ve meme dikleştirme olarak farklı operasyon türleri mevcut olan bu alanda kişinin kişisel isteğinin yanı sıra meme dokusunun sağlığı da göz önünde bulundurulur. 

Kilo kaybı, emzirme sonrası ya da yaşlanma sonucu hacmini yitiren meme dokusu, üzerini saran derinin bol kalması sonucu sarkık bir görüntü kazanabilir. Sarkık memelerin görünümü meme dikleştirme ameliyatı ile düzeltilir.

Rinoplasti

Burun estetiği ülkemizde herkesin en çok fikir sahibi olup bilgi kirliliği yaydığı alanlardan biri. Bu operasyonda hastanın talebinin yanı sıra herhangi bir nefes alma problemi olup olmadığının tespiti çok önemlidir. 

Burun estetiği, hem görsel hem de sağlık bakımından başvurulan bir operasyondur. Genel olarak görsel anlamda burun şeklinin beğenilmemesi üzerine estetik burun ameliyatları yapılmaktadır.

Yaklaşık 1 ila 2 saat arası süren bu operasyonda hasta ameliyat sonrasında bir gece hastanede kalmaktadır.

Yüz Yağ Enjeksiyonu

Yağ enjeksiyonu yüzün ya da vücudun herhangi bir yerinin hacim eksikliğinin giderilmesi için en ideal operasyondur. Yıllar içerisinde yüzde gelişen mutsuz, yorgun ve sarkmış görünümün düzeltilmesi için yağ enjeksiyonu oldukça etkili bir yöntemdir.

Yüze yağ enjeksiyonu işlemi bir ameliyat operasyonudur. Hastane ortamında gerçekleştirilir. Öncellikle liposuction yöntemiyle yağ fazlası olan bölgelerden fazla yağ alınır ve işleme tabi tutulup enjekte edilebilir duruma getirilir. Ardından yüzün ihtiyacı olan bölgelere yağ kanüller vasıtasıyla enjekte edilir.

Kalıcığı kişiye göre değişkenlik göstermekle birlikte 5-10 arasındadır. Operasyon sonucunda daha genç, dinamik, canlı bir görünüme kavuşursunuz.

Mezoterapi

Cilt, saç, lekeler ve deri hastalıkları için önerilen bu tedavi sorunlu olan bölgeye vitaminlerin, enzimlerin, minerallerin karıştırılıp ilaç haline geldikten sonra enjeksiyon yöntemi ile verilmesidir.

Annelik Estetiği

Annelik estetiğinde, göğüs, karın ve bel bölgesine aynı anda müdahale edilir. Göğüsler küçültülür, toparlanır ya da büyüterek toparlanır. Karın bölgesine hastanın ihtiyacına göre liposuction ve karın germe işlemi uygulanır. Bel ve sırt bölgesinden liposuctionla fazla yağlar alınır.

Yüz askısından botoxa ve ışık dolgusuna kadar kendinizi baştan yaratmak için ihtiyacınız olan tüm estetik operasyonlarda aradığınız uzman isim Op. Dr. Cem Payaslı!

Detaylı bilgi için instagram adresini ziyaret edebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
so_far_so_good

ZİBİLYON TANE BEDEN OLUMLAMA İÇERİĞİ YAPAN ONEDİO, PARAYI GÖRÜNCE ESTETİK CERRAH REKLAMLI İÇERİKLER HAZIRLIYOR. İŞTE PARANIN GÜCÜ!

Görüş Bildir