Pixar'ın Son Projelerinden Görseller

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Pixar'ın Son Projelerinden Görseller

Monsters University, The Good Dinosaur, The Inside Out ve henüz isimsiz Dia de los Muertos projesinden ilk görselleri yayınladı...

Pixar son dönemde Arabalar 2 (Cars 2) ve Cesur (Brave) gibi projeleriyle kendisinden beklenen başarıyı pek gösteremese de yeni projeleriyle hem seyirci hem de gişe tarafında beklediğini başarıyı yakalamak istiyor. Yakın dönemde Sevimli Canavarlar Üniversitesi (Monsters University) ile vizyona girecek Pixar, The Good Dinosaur, The Inside Out ve henüz isimsiz Dia de los Muertos projesinden ilk görselleri yayınladı.

Sevimli Canavarlar (Monsters, Inc.)'ın prequel projesi olan Sevimli Canavarlar Üniversitesi (Monsters University)'dan yayınlanan görselde Mike (Billy Crystal) ve Sulley'in (John Goodman) dostluğunun kökenlerine dönüyoruz.

yılında vizyona girecek olan ve izleyicisini dinozorlar çağına götürecek Bob Peterson yönetmenliğindeki The Good Dinosaur ise dinozorların soyunu tüketen asteroitin dünyaya çarpmadığı alternatif bir dünya panoraması sunuyor.

tarihinde vizyona girecek ve Pete Docter yönetmenliğinde çekilecek The Inside Out ise insan beyninin derinliklerine inerek seyircisini bilinmez bir yolculuğa çıkaracak.

Pixar'ın sepetindeki henüz ismi konmamış son projenin yönetmen koltuğunda ise Lee Unkrich oturuyor. Konusunu Latin Amerikalıların kutladığı, amacı ölüleri anmak olan Ölüler Günü festivalinden alacak yapım şimdilik emekleme aşamasında.

*

Haberin Tamamı İçin:

Monsters University

The Good Dinosaur

The Inside Out

Dia de los Muertos

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir