Görüş Bildir

Pixar'ın Efsane Serisi Toy Story'nin Dördüncü Filminden Super Bowl'a Özel Fragman Geldi!

Anasayfa > Video

Geçtiğimiz günlerde Keanu Reeves'in Duke Kaboom karakterini seslendireceği iddia edilen Toy Story 4 filminden fragman yayınlandı. Pixar'ın efsane serisi olan Toy Story'de Woody, Buzz ve eski ekibi bir araya geliyor. Yönetmenlik koltuğunda Josh Cooley'in oturduğu film 21 Haziran 2019'da gösterime girecek.

Filmin konusu ise şu şekilde;

Filmin konusu ise şu şekilde;

Woody, dünyadaki yeri konusunda her zaman kendine güvenir ve önceliği Andy ve Bonnie gibi ait olduğu çocuğa göz kulak olmaktır. Bonnie'nin 'Forky' adlı kendi kendine yaptığı oyuncak arkadaşı, kendini bir oyuncak değil de çöp gibi hissettiğini belirtince, Woody ona oyunca olmayı nasıl benimsemesi gerektiğini anlatmak ister. 

Ancak Bonnie, tüm oyuncakları ailesinin çıktığı yolculuğa dahil edince, bu yolculuk Woody'nin Bo Peep ile bir araya geleceği beklenmedi bir maceraya dönüşür. Yıllarca kendi başına yaşadıktan sonra artık Bo'nun gücü ve alaycılığı, porselen dış görünüşüyle bir tezat içindedir. Oyuncak olarak hayatlarında çok farklı yollara gittiklerini fark eden Woody ve Bo bunun endişelenmeleri gereken son şey olduğunu çok geçmeden anlarlar.

Filmden yayınlanan fragman:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
25
17
11
1
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?