Görüş Bildir

Pınar Altuğ Gözünü Kararttı: Ben Her Zaman Kaşınanı Kaşırım!

Anasayfa > Güncel

Sık sık sosyal medyada takipçileriyle polemiğe girmesiyle gündeme gelen Pınar Altuğ bu sefer net konuştu. Katıldığı bir programda yapılan yorumlar insanın kanına dokunuyor diyen Altuğ, 'Kaşınanı kaşırım yapacak bir şey yok' yanıtıyla yine olay oldu.

Sosyal medyada yapılan kötü yorumlara kayıtsız kalamayan Pınar Altuğ, içinden geçenleri anlatarak net bir şekilde susmayacağını ifade etti. Fatih Altaylı'ya konuk olan Altuğ, samimi açıklamalarda bulundu. 'Çocuklar Duymasın'da canlandırdığı 'Meltem' karakterinin üzerine yapıştığını ifade eden Altuğ, bunun büyük bir başarı olduğunu söylerken, 'Sokakta insanlar dönüp 'Meltem' dediğinde dönüp bakıyorum, şikayetçi değilim' dedi.

1994 yılında Türkiye Güzeli seçilen Pınar Altuğ, yarışmaya katılma hikayesini de anlattı. Altuğ, 'Neşe Erberk yüzünden güzellik yarışmasına girdim. 'Babam izin vermez' dedim ama kısa bir süre babamı kaybettim.

Annem ile oturup konuştuk. O zamanlar mankenlik yapmaya başlamıştım. Neşe Erberk'in desteğiyle yarışmaya girdim ve 1994'te Türkiye Güzeli seçildim' diye konuştu.

"Sosyal Medya Eğlence"

"Sosyal Medya Eğlence"

Kızı Su ile ilgili DE konuşan Altuğ, '13 yaşına girdi. LGS döneminde. Ergenlik ile sınav dönemi bir araya girdi. Pandemi ona iyi geldi biraz. Eğlenceli bir anne-baba evde hayvanlarımız var, o hep okula gittiğinde biraz aklı evde kalıyordu. Pandemide hem okulu hem de evi yaşadı' dedi.

Altaylı'nın 'Kızını sosyal medya taşıyan annelerden değilsin' sözüne karşılık ünlü oyuncu, 'Gerektiği kadar. Ne çok ortada, ne de çok saklıyorum. Sosyal medya benim için bir yandan iş bir yandan da eğlence. Şimdiki gençlik zaten her şeyi paylaşmanı istemiyor' ifadelerini kullandı.

Zaman zaman sosyal medyada kendisine gelen bazı yorumlara verdiği yanıtlarla da gündeme gelen Altuğ iddialı yanıtıyla dikkat çekti.

Altuğ açıklamasında 'Kaşınanı kaşırım yapacak bir şey yok. Gelenin ne olduğuna bağlı. Hiç haksızlığa gelemem. Bazı şeyler insanın kanına dokunuyor. Sosyal medya bana göre ciddiye alınacak bir şey değil. Ben hâlâ aslında anı yaşama peşindeyim.' dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?