Photoshopun da Böylesi! Bikinili Görünmemek için Göbeğini Siyaha Boyayan Pınar Altuğ'un Bu Sansürü Dillere Düştü

54PAYLAŞIM

İlginç bir açıklama yapmış bu konuyla ilgili. 😅

Biliyorsunuz, son dönemde Pınar Altuğ, Instagram'da takipçilerine verdiği cevaplarla epeyce gündem oluyor.

Kendisine yapılan yorumlara cevap vermekten asla çekinmiyor,

Arada sırada yargı dağıttığı bile oluyor! 😂

Haliyle de çok konuşuluyor...

Bugün gündem olmasının sebebi ise paylaştığı bu fotoğraf!

Geçtiğimiz haziran ayından beri kalabalıktan uzak tekne tatili yapmayı tercih eden ünlü oyuncu, bu fotoğrafıyla herkesi şaşırttı diyebiliriz!

Eğer "Ne var bu fotoğrafta?" derseniz, Pınar Hanım'ın göbeğine zoom yapmanızı rica edeceğiz... 😂

Bildiğiniz paint ile orayı siyaha boyamış, kendi kendine sansür uygulamış... 😂

Bunun gündem olmasıyla da şöyle bir açıklama yapmış kendisi... 👇

🤔

Peki, siz ne diyorsunuz bu photoshopa? 😂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Bunlar hep 50 yaşında bile 20 yaşında görünme çabasından. Ekmekleri biraz buna bağlı olduğu için mi bilmem dış görünüşü fazlasıyla takıyorlar ve ne yalan söyleyeyim bu psikoloji yüzünden yeterince mutlu olduklarını da sanmıyorum. Sık sık kullanmayı sevdiğim bir cümlem de var zaten: Sosyal medya mutsuz insanların mekanıdır.

kspgulcan

Kadın daha napsın ya her hareketine laf atmak için bekleyen ahlak bekçileri varken rahat bi foto mu paylasabiliyor bari buna laf etmesinler diye yapmıs gördüğüm en haklı sebep

tyliebee

İnsanları tatildeyken verilmiş pozlarındaki natürel hallerinden soğuttunuz. Ben de artık bikinili fotoğraf paylaşırsam vay efendim bikiniliydi bilmem ne diyecek millet diye fotoğraf çekineceğimde pareo elbise bilmem ne giymek zorunda hissediyorum kendimi. Denizi çok seviyorum, deniz kenarında çekilmiş fotoğraf koymak istiyorum ama her seferinde ay şuram mı göründü burama açık derler mi diye tripteyim. Kadın da pozumuzun güzelliği konuşulsun istedim diyor yazık, biliyor çünkü BİKİNİLİ YAKALANDIIIAAA diyecek aptal medya.

kare-as

Teknede yaşamayı aşmışlar, ürüyorlar da!!! Tekne mülteci akını almış ada gibi... Katamaran değil KOTOMARAN olmuş deniz taşıtı.

f.can

Kadının psikolojisini bozdular yorumlarla :) herşeye parlıyor, iyice agresif oldu. Ama madem paylaşıyor, densiz insan çoook fazla, bunu anlayıp görmezden gelmeyi öğrenmesi lazım. Kendine yazık ediyor yoksa...

Görüş Bildir