Petek Dinçöz'ün Yeni Albümü: "Milat"

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Petek Dinçöz'ün Yeni Albümü: "Milat"

Petek Dinçöz'ün Yeni Albümü: "Milat"

Petek Dinçöz, yeni albümü "Milat" ile 1 Nisan'dan itibaren müzik marketlerdeki yerini alacak. Yaklaşık 2.5 yıl aradan sonra müzikseverlerle buluşacak albümüyle Petek Dinçöz dinleyicilerini hem görünüm, hem müzikalite hem de yorum olarak şaşırtacak. "Bu albüm benim için gerçekten de milat olacak" diyen Petek Dinçöz'e çok önemli müzisyenler, söz - müzik ve aranjeleriyle destek veriyorlar. Gülşen, Deniz Seki, Ferdi Ünal, Hakkı Yalçın, Aşkın Tuna, Selim Çaldıran, Murat Güneş ve Caner Güneysu'nun hayata geçirdiği söz ve besteleri ise Ozan Çolakoğlu ve Erhan Bayrak aranjeleriyle renklendirdiler.

Yapımcılığını ve prodüktörlüğünü Kaya Müzik'in, süpervizörlüğünü Haluk Şentürk'ün yaptığı albümün müzik direktörlüğünü ise Erhan Bayrak üstlendi. Esen Müzik'in dağıtımıyla müzik marketlere ulaşacak albümde toplam sekiz yeni şarkı bulunuyor. Ayrıca albümde sözlerini Bülent Ay'ın yazdığı Raşit Özdamla'nın bestelediği "Alabora" adlı şarkının Erhan Bayrak imzası taşıyan bir piyano versiyonu ile bir de Club Remix'i de yer alıyor.

Spor ve sağlıklı beslenme ile formuna kavuşan Petek Dinçöz albüm fotoğrafları için Lara Sayılgan'ın objektifinin karşısına geçti. Bahar Kongel'in son derece sade ve modaya uygun kıyafet seçimlerini Petek Dinçöz, doğal bıraktığı saçlarıyla tamamladı.

Aşk

Söz & Müzik: Gülşen

Artık Üzülmek İstemiyorum

Söz & Müzik: Deniz Seki

Heves

Söz & Müzik: Ferdi Ünal

Alabora

Söz: Bülent Ay Müzik: Reşit Gözdamla

Sade Tören

Söz: Gülşen Müzik: Caner Güneysu

Havam Yerinde

Söz: Aşkın Tuna Müzik: Selim Çaldıran

Kibir

Söz & Müzik: Ferdi Ünal

Alabora ( Club Remix )

Erhan Bayrak

Kirli Gömlek

Söz: Hakkı Yalçın Müzik: Murat Güneş

Alabora (Piano Version)

Piano Kompoziyon: Erhan Bayrak

Akustik Piano: Erhan Bayrak

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Deniz SekiGülşenOzan Çolakoğluaşkmüzik
Görüş Bildir