Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Papa, Beyazperdede 'Tarih Yazacak'

Anasayfa > Gündem

‘Beyond the Sun’ isimli filmde kendini oynayacak Papa Francis, beyazperdeye çıkacak ilk papa olarak tarihe geçmeye hazırlanıyor.

Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis, fikir babası olduğu ‘Beyond the Sun’ filmi için kamera karşısına geçecek. 

Sputnik'in verdiği bilgiye göre, Papa’dan gelen ‘Hz. İsa’nın mesajlarını çocuklara ulaştıralım’ önerisinin ardından harekete geçen Hollywood merkezli Ambi Pictures tarafından çekilecek film, konusunu Yeni Ahit'ten alıyor.

'Sadece bir film değil, aynı zamanda bir mesaj'

'Sadece bir film değil, aynı zamanda bir mesaj'

Andrea Lervolino Papa ile...

“Yüce Papa Francis bu filmde yer aldığı için yaşadığımız heyecan ve minnettarlık kelimelerle ifade edilemez” diyen Ambi Pictures’ın kurucularından Andrea Lervolino, bu filmin kendileri için sadece bir film değil, aynı zamanda bir mesaj olduğunu söyledi. Lervolino, “Toplumsal ve ruhani bir mesaj verirken yanınızda Papa’dan daha iyi kim olabilir ki?” ifadelerini kullandı.

Filmden elde edilen gelir bağışlanacak

Filmden elde edilen gelir bağışlanacak

Filmden elde edilecek tüm gelir, risk altındaki çocuk ve gençlerin korunması için çalışan Arjantinli sivil toplum kuruluşları El Alemendro ve Los Hogares de Cristo’ya bağışlanacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
8
3
2
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Mert Uckan

Kurtlar vadisinede transfer olabilir...