Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Pandemiden Etkilenen Müzisyenler İçin Başlatılan Akıma Tarkan'ı Davet Eden Yıldız Tilbe Ret Cevabı Aldı

1.3bPAYLAŞIM

Yıldız Tilbe, ‘tam kapanma’ sürecinde sanatçılar arasında başlayan "Hepimiz İçin Ses Ver Türkiye" akımına destek vermiş, Tarkan’a pas atmıştı. Bakalım Tarkan'dan ne cevap gelmiş...

Koronavirüs pandemisi döneminde profesyonel ya da amatör binlerce müzisyen bu durumdan çok olumsuz etkilendiler.

Maalesef intihar eden müzisyenler oldu, birçok müzisyen enstrümanlarını satmak zorunda kaldı.

tvdownloaddw-a.akamaihd.net

Uğur Güngör adlı müzisyen de ‘tam kapanma’ sürecinde sanatçılar arasında başlayan "Hepimiz İçin Ses Ver Türkiye" akımını başlattı ve challenge'a ilk olarak Murat Kekilli'yi davet etti.

Murat Kekilli de bu daveti kabul edip, bir Yıldız Tilbe şarkısıyla bu kampanyaya destek için Yıldız Tilbe'yi davet etti.

Yıldız Tilbe de bu daveti kabul edip, sözleri kendisine ait 'Kış Güneşi' şarkısını söyleyerek Tarkan'ı bu adıma davet etti.

Tilbe, "Tarkan topu sana attım, sen de kime istiyorsan ona at. Bir tane de Orhan Gencebay şarkısı atmak isterdim ama tek top hakkım var galiba..." diye konuştu.

Tarkan ise bu daveti kibar bir şekilde reddetti.

Tarkan, "Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama bu challenge’ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver" dedi.

Yıldız Tilbe de ona sadece teşekkür etti.

Bu konunun üzerine insanlar da çeşitli fikirlerini ortaya koydular:

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
samoa-tiger

Arkadaş bir insanın bir ricaya "Hayır" deme hakkı yok mu? Herkes her elimdeki hıyar diyene tuzlukla koşmak zorunda mı? Ne gereksiz linç etmişler adamı. Adam "ne amaçla yapıldığını bilmiyorum içim el vermez" demiş ki gayet doğal bir açıklama. Direkt "Ben kimseye yardım etmek istemiyorum. Ben yardım kurumu muyum? Siktirin gidin size belediye baksın!" da diyebilirdi ki bu tepki de gayet doğal olurdu. Yardım yapmak ya da yardım hareketine destekte bulunmak gibi bir mecburiyet mi var? O halde bu ülkeye nasıl "Sosyal Devlet" diyeceğiz! Devlet destekli yardım kuruluşları neden var o zaman bu işlere Acun, Tarkan, Yıldız falan filan bakacaksa. Saçmalamayı kesin!

misocheonsa94

Neden istemediği bir şeyi yapmak zorunda?

deryadrn

Belki bu yolla değil başka şekilde destek oluyor, görünmeden yapmayı tercih ediyor, illa göze sokmaya gerek yok diyor ... Her hıyarım var diyene bi avuç tuzla koşturmadığı için takdir ediyorum Tarkan'ı. Hadi star oldun, sevildin, ama star kalmak kolay değil. Helal sana ciğerim ;)

esnyksl5264

adam megastar ve böyle şeyleri çok yaşamıştır. devlete isyan tarzı bi anlam çıkarsa sonu silivriye gidebilir. tarkanda o topa girmemiş. adamın suçu yok kendine uygun görmedi diye suçlamak manasız

oyoy

Tarkan gerçekten farkındalığı çok yüksek bir insan. İnternette yapılan ve nedir ne değildiri bilinmeyen bir projeye atlamak yerine bu projenin neye ve nasıl hizmet edeceğini sorgulamış. 5 sn şarkı o da söylerdi ama bunun yerine sorgulamış. ancak saygı duymak düşer. gerçekten de anlamsız bir challange bence. farkındalık yaratır mı? belki. gelirlerine katkı olur mu? çook belki...

Görüş Bildir