Özyılmazel - Taran Tek Celsede Boşandı

-

Özyılmazel - Taran Boşanıyor

Özyılmazel - Taran Boşanıyor

Gazeteci Ayşe Özyılmazel Taran, reklamcı eşi Ali Taran'dan "şiddetli geçimsizlik" nedeniyle boşanmak için dava açtı.
Taran'ın avukatı Hasan Demirel tarafından Bakırköy Aile Mahkemesi'ne sunulan dilekçede, boşanma davasının açılma nedeni "şiddetli geçimsizlik" olarak gösterildi.
Dilekçede, Ayşe Özyılmazel Taran ile Ali Taran'ın 1 Temmuz 2011 tarihinde evlendikleri, bu evlilikten çocuklarının bulunmadığı ve tarafların evliliklerinin ilk başlarında b...

Haberin Tamamı İçin:

Tek Celsede Bitti!

Geçtiğimiz yılın temmuz ayında sürpriz şekilde nikâh masasına oturan ve günlerce manşetlerden inmeyen gazeteci Ayşe Özyılmazel ile reklamcı Ali Taran'ın olay evliliği bitti. Çift, tek celsede boşandı.
Avukatı aracılığıyla Bakırköy 2. Aile Ceza Mahkemesi'ne başvuran Özyılmazel, dilekçesinde ortak hayatın her iki taraf için de çekilmez hale geldiğini belirtti. Özyılmazel, Ali Taran'dan herhangi bir talepte bulunmadı.

Haberin Tamamı İçin:

Ayşe Özyılmazel'den Boşanma Sonrası İlk Açıklama

Çiftin üç haftadır ayrı yaşadığı, dostları ve ailelerinin boşanmamaları için büyük çaba harcadığı öğrenildi. Ayşe Özyılmazel, "Bu konuyla ilgili tek söyleyeceğim şu: Kalbimle çıktığım yolun sonuna aklımla geldim. Bu kararın her ikimiz için de hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

olay
Görüş Bildir