Özal'ın Naaşında Açıklanamayan Ayrıntı

 > -

Özal'ın Naaşında Açıklanamayan Ayrıntı

Özal'ın Naaşında Açıklanamayan Ayrıntı

Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal babasının ölümüyle ilgili açıklamalarda bulundu. Ahmet Özal, mezarın açılmasının ardından başlatılan incelemede bazı organların bozulmadığını, özellikle beynin bozulmadan bu zamana kadar durabilmesinin çok şaşırtıcı olduğunu belirtti. Ahmet Özal ayrıca Başbakan Erdoğan'ın konuyla ilgili Semra Özal'ı telefonla aradığını söyledi.

8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın öümüyle ilgili geçmişte yapılan dosyaların şu anda açıklanmaya başlandığını belirten Özal, "Ölümle ilgili dosyalar devletin elinde. Sayın Başbakan çok cesur davrandı. Adalet ağır da çalışsa muhakkak çalışıyor Türkiye'de. Artık biriken mikroplar bünyeden atılıyor" diye konuştu.

Ahmet Özal, Turgut Özal'ın mezarının açılmasıyla ilgili NTV'de konuştu.

Özal, mezarın açılması konusunda 'Annem çok taraftar değildi, bizim inancımızda meftanın rahatsız edilmemesi vardır ancak bizim aile olarak bu karara hayır deme şansımız yoktu. Bunun açılmasında eğer bazı soru işaretleri giderilecekse açılsın" dedi. Adli tıp uzmanlarıyla mezarın açılmaya değer mi tartışmasını yaşadıklarını belirten Özal mezarın açılmasından sonra bu tartışmanın hükmünü yitirdiğini belirtti.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Ahmet ÖzalBaşbakanSemra ÖzalTurgut Özal
Görüş Bildir