Öz Güven Abidesi Teyana Taylor, Bir Derginin Fotoğraf Çekimi İçin Soyundu!

18PAYLAŞIM

Kanye West'in Fade klibi için kameralar karşısına geçtiğinde tanışmıştık Teyana Taylor ile. Zaten sonrasında da unutmak pek mümkün olmamıştı. Elite Daily'de derlenen haber, Teyana'nın fotoğraf çekiminden kareleri de içeriyor. Çekilen fotoğrafların en büyük özelliği ise, son zamanların en çekici fotoğrafları olmaları...

Kaynak: http://elitedaily.com/entertainment/cele...

Öncelikle kısaca bi' hatırlayalım. Kanye West'in "Fade" adlı klibindeki bu seksi halleriyle tanımıştık Teyena'yı.

Şimdilerde ise "Paper" adlı derginin fotoğraf çekimlerinde verdiği seksi pozlarla gündemde.

25 yaşındaki anne, açık kıyafetler giymenin (veya hiç bir şey giymemenin) bir kadını güçlü gösterdiğini düşündüğünü ifade ediyor.

Kanye West'in klibinde spor sütyen ve tanga ile dans edişinin, kadınların neler yapabileceğini gösterdiğini ifade ediyor Teyana.

En büyük tutkusu ise şimdilerde dokuz aylık olan kızı Junie'yi güçlü ve akıllı bir kız olarak yetiştirmek. Anlaşılan o ki, kızının herhangi bir toplum baskısına maruz kalmadan istediğini yapabilmesi için ona bir rol model olmak istiyor.

"Benim için "Fade" klibi 21 yaşında, yalnız ve seksi bir kadının spor sütyen ve tanga ile dans etmesinden daha fazlasıydı."

"Kadın olarak bir süper kahraman olabilirsiniz. İlişkinizi dengede tutabilir, ailenizle ilginebilir, kariyerinizin peşinden gidebilirsiniz. Bunların hepsini bir arada yapabilirsiniz. Çocuğunuz olduğunda daha sakin bir hayat yaşadığınız ve kariyerinizin çökmeye başladığı bir klişeden ibaret."

Doğrusu anne olmak, Teyana'ya daha büyük bir güç verdi. Hatta Kanye West'de çalışan bir anne olduğu için klibinde onun olmasını istedi.

Aynı sebepten ötürü klibin sonlarına doğru Teyana'nın eşi Iman Shumpert ve tatlı kızlarını da görüyoruz.

Junie de "Paper" dergisinin çekimlerine katıldı. Eee, anne nereye ufaklık da oraya. 😇

"Çok gençsiniz, çok canlısınız ama aynı zamanda bir bebeğiniz var ve şampiyonsunuz."

"Bizi çok genç ve canlı buldu Kanye. Ayrıca bir bebeğimizin olması da onu etkiledi. Sanırım bu yüzden hepimizi bir arada istedi."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aslylmz

soyunan kadın cesurmu oldu güldürmeyin amk

tiptenkaybediyorum

Bilim adamlar, yazarlar ve kahramanlar yerine şunlar daha fazla gündem alıyorlar ya fazla söze gerek yok.

warmachine

"İzgivin irniği" öz güven örneği olabilecek birçok gerçek kahraman varken örnek olarak gösterilmek bu salaklara mı kaldı

uyusuk

Bunu bilerek mi yapiyorsunuz onedio ekibi bir değil iki değil bilinçaltımıza soyunan kadın güçlüdür mesajı mi verilmeye çalişılıyor anlamıyorum bu başlıkla her galeride yorumlarda tepkiler oluyor ama israrla aynı tür galeriler açılmaya devam ediliyor kimse demesin sonra biz tiplimin sisiyiz...

sikrabil

Babasıda ılerde nasıl kendısı gıbı gavat bı adam bulabılır onu öğretir

Görüş Bildir