Oyun aramaktan sıkıldım diyenlere Smite oynamak için 6 neden.

Gamer

Yeni bir oyun arıyorum diyenlere.

Bütün oyunlardan sıkıldım yeni bir oyun lazım diyenlere bir oyun tanıtacağım arkadaşlar eğlenceler :)

Not: Oyun hem XBox:One hem Pc de oynanabiliyor.

1. Tanrı/Tanrıça olarak oynamanın verdiği zevk.

İster Zeus ister Aphrodite ister Poseidon ister Ra, ister Nemesis, ister Hades, ister Odin ve hatta isterseniz Thor olabilirsiniz Eros bile var. Smite da tam olarak "Şu anda 58 Tanrı/Tanrıça var" ve nerdeyse her 2 haftada bir yeni bir Tanrı/Tanrıça gelmekte.

2. 3D Olarak oynamanın verdiği zevk.

League of Legends bilenler Smite ı daha rahat oynarlar çünkü Smite da League of Legends gibi. Pek bi fark yok, aralarında ki tek fark Smite 3D.

3. Skinler/Kostümler

Her hafta veya 2 haftada bir (bu durum kostümün güzelliğine göre değişir) yeni bir kostüm gelmektedir bazısı sizin zevkinize göre bazısı değil..

4. Her oyun gibi bir oyun parası (favor) bir de gerçek para dediğimiz nakit (gems) bulunmaktadır, fakat Smite cimri değil.

Çünkü bazı zamanlar örn. Cadılar bayramı, sevgililer günü gibi günlerde smite gems etkinlikleri yapmaktadır tek yapmanız gereken maç kazanmaktır siz maç kazandıkça smite size gems verir gem ne işe yarar derseniz skin almakta bayağı işinize yarar.

5. Smite da 6 farklı maç modu bulunmaktadır.

Bunlar

  • Arena - 5v5 küçük bir arenada kısa bir savaş

  • Conquest - Lol oynayanların bilceği gibi 3 bölge var ve tabiki jungle amaç karşı takımın bütün kulelerini yıkıp son boss a kadar gelmek ve tabiki öldürmek

  • Assault - Asgard da geçen bir savaş conquest gibi ancak bu sefer 3 yerine tek bir bölge var ve 3 tane kuleyi yıkıp yine son boss u öldürmeniz lazım ancak burda base dönmek yok yani can doldurma yok

  • Joust (3v3) - İsminden de anlıycağınız gibi 3 kişiye karşı 3 kişi yine tek bir bölge 2 kule ve son boss

  • Siege - Yine conquest gibi kuleleri yıkıp gitmelisiniz ancak burda 2 bölge var ve 4v4

  • Match of the day (MOTD) Günün maçı - Her gün farklı bir mod la karşınıza çıkan savaş türü..

6. Yani size diyceğim dostlar Smite anlatılmaz oynanır. Size burdan Smite ı anlatmak çok zor girip bi denemenizi en azından tavsiye ederim sadece 1 kez indirip oynayın. Beğenmezseniz silmekte özgürsünüz özellikle Lol oynayanların Smite ı denemesini şiddetle tavsiye ediyorum Smite ı oynadığınız zaman görüceksiniz ne demek istediğimi.

7. Smite Trailer - Gamescom 2014

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir