Orman ve Adalı'nın Listeleri Belli Oldu

 > -

Orman Ve Adalı'nın Listeleri Belli Oldu

Orman Ve Adalı'nın Listeleri Belli Oldu

Beşiktaş’ın başkanı adayları Fikret Orman ile Serdal Adalı, listelerini Divan Kurulu’na sundu.

16 Haziran Pazar gününde Olağan Seçimli Genel Kurulu’nu toplayacak olan Beşiktaş ’ta, başkanlığa adaylığını koyan Fikret Orman ile Serdal Adalı , yönetim kurulu listelerini Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz ’e verdi.

Listesini verirken kısa bir açıklama yapan başkan Fikret Orman, "Hayırlı uğurlu olsun. En çok uyumlu çalışmaya gayret ettik. Beşiktaş'a hem maddi hem manevi katkıda bulunacak arkadaşlardan liste oluşturduk. Listeye girmek isteyen çok dostumuz, arkadaşımız var. En iyi listeyi hazırlamaya çalıştık. 14 ay evvelki yönetim kurulunu yaparken zorlanmıştık, o zaman listeye girmek isteyen insan sayısı azdı. Ancak şimdi yoğun oldu, güzel bir yönetim kurmaya çalıştık” dedi.

Listeler şu şekilde oluştu

Fikret Orman : Ahmet Nur Çebi, Ahmet Kavalcı, Umut Güner, Deniz Atalay, Yalçın Kaya Yılmaz, Melih Sami Esen, Metin Albayrak, Ahmet Ürkmezgil, Faik Akdil, Erdal Torunoğulları. Yedek: Erdal Karacan, Berkan Gocay, Emre Kocadağ, Hakan Özköse, Ahmet Mete Vardar.

Serdal Adalı Murat Aksu, Mekki Başak, Nafi Güral, Murat Akdoğan, Ali Vural Ak, Merdan Araz, Adem Yılmaz, Doğan Küçükemre, Uğur Fora, Melih Aydoğdu. Yedek: Mehtap Mutluşan Ferah, Süleyman Eren, Ahmet Kocaadam, Arsaln Selim Yeğen.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Beşiktaş Jimnastik KulübüFikret Orman
Görüş Bildir