Orman, Nihat Kahveci'ye Yüklendi

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Orman, Nihat Kahveci'ye Yüklendi

Orman, Nihat Kahveci'ye Yüklendi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Nihat Kahveci için sert sözler sarf etti. Orman "Beşiktaş olmasaydı, Nihat Kahveci şu anda Bağcılar'da mı nerede top oynuyorsa orada bir yerdeydi. Nihat için ben başkan olduğum sürece Beşiktaş defteri kapanmıştır" dedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, futbol takımının teknik direktörü konusunu önümüzdeki hafta sonlandıracaklarını söyledi. Akatlar'daki Beşiktaş Milangaz Arena'da yapılan Beşiktaş Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu'nun ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Orman, Beşiktaş'ta çok bilinmeyen denklemler olduğunu belirterek, ''Beşiktaş'ın bütçesi şu anda onaylandı. Beşiktaş'ta hangi oyuncular gidecek, hangi oyuncular kalacak o da belli değil'' dedi.

NİHAT İÇİN BEŞİKTAŞ DEFTERİ KAPANMIŞTIR"

Fikret Orman, bir gazetecinin ''Nihat Kahveci'nin parasını UEFA üzerinden aldığı ve sizin bu duruma tepki gösterdiğiniz ne kadar doğru'' sorusu üzerine, şunları söyledi:

''Çok doğru. Beşiktaş'ın durumu ortada. Beşiktaş olmasaydı, Nihat Kahveci şu anda Bağcılar'da mı nerede top oynuyorsa orada bir yerdeydi. Beşiktaş sayesinde bir yere gelmiştir. Her yerde de böyle 'Beşiktaş, Beşiktaş' diye anlatıyorlar, ama iş paraya geldiğinde, kimsenin parayla alakalı bir şey yaptığı yok. Ben de çarpıcı gerçeklerle herkesin yüzleşmesini istiyorum. Nihat 3 senesini yaktığını ifade ediyor. Hayır, 3 senesini yaktığı filan yok. Nihat oynadığı her sezonun kuruşuna kadar parasını alıyor. Zaten alması lazım, biz de alsın diyoruz. Fakat Beşiktaş Kulübü'nden 400 bin, 500 bin Euro faiz istemek... Bunun hakla alakası yoktur. Nihat için ben başkan olduğum sürece Beşiktaş defteri kapanmıştır. Allah yolunu açık etsin.''

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Beşiktaş Jimnastik KulübüFikret OrmanUEFAfutbol
Görüş Bildir