Orman'dan Yabancı Sınırı Vurgusu

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Orman'dan Yabancı Sınırı Vurgusu

Orman'dan Yabancı Sınırı Vurgusu

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, CNBC-E'de özel röportaj verdi.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, CNBC-E'de özel röportaj verdi. Fikret Orman, Beşiktaş'ın stad, transfer, ekonomi ve yabancı sınırıyla ilgili açıklamalar yaptı.

"Stat izni, stadın yıkılması ve stat projesi Beşiktaşlıların umudunu arttırıyor. Bir sene içerisinde tünelden çıkmış oluruz. Yayın gelirlerimiz daha önce Denizbank ve Şekerbank'tan alınan kredi sebebiyle temlikliydi. Sponsorluk gelirleri de kullanılmıştı. Sözleşmeler bitince biz yeni sözleşmeler yapıyoruz. Önümüzdeki sene Vodafone forma reklamı olacak. Forma arkasında Ülker ile anlaşma bitti artık Kalde yazacak. Bizim en önemli gelir kapımız stat. Ezeli rakiplerimizle aramızdaki en büyük fark stat.

Stat ile alakalı 70 Milyon Liralık bir gelir bekliyoruz. Sponsorlarla ilgili olarak da 60 Milyon dolarlık bir gelire ulaşmalıyız."

"15 AĞUSTOS'TA BİTECEK"

"Bir sene içerisinde stat bitecek. Daha önde olmamız lazımdı ancak geç kaldı. Ama bu gecikmeye rağmen yetişecek. 15 Ağustos'ta bitirmek ve ilk maçımızı orada oynamak istiyoruz.

3 senelik VIP'lerden başlayarak satmaya başlayacağız. Fiyatları daha sonra açıklayacağız. Vodafone Arena'da stada giren insanları tanımak bilmek istiyoruz. KART 1903'ü olmayan kişiye bilet de satmayacağız kombine de satmayacağız. Kulübe zarar verenleri uzaklaştıracağız. ÇARŞI'yı eski ismiyle Gazhane tarafı yani yeni açığa alacağız. Ateşli taraftarlarımızı oraya olacağız.

Stadın isim hakkı Vodafone Arena olarak başlıyor. Vodafone Arena İnönü Spor Kompleksi tam ismi olacak."

FERNANDES, RONALDINHO, ALMEIDA...

"Fernandes geçen kendisi de açıkladı hiçbir yere gitmeyeceğini. Beşiktaş taraftarlarıyla çok özdeşleşti. Biz onu kaybetmek istemiyoruz. Fernandes de Beşiktaş'ı kaybetmek istememeli. En kısa sürede anlaşacağımızı düşünüyoruz.

Ronaldinho ile ilgili Ahmet Nur Çebi görüşüyor. 10 Kasım'da görüşmeler tekrar başlayacak. Almeida iyi çalışıyor. Bursa maçında sahada olacağını düşünüyorum."

"5+0+3'E GÖRE KADRO YAPIYORUZ"

"Büttner defteri Beşiktaş için kapandı. İsmail sakatlıktan çıkıyor. Yeni bir transfer yaptık. Ersan, Uğur, Atiba ve Gökhan Süzen'i de saydığımızda 6 oyuncumuz var. Biz kadro yapımızı 5+0+3'e yapıyoruz. Rakiplerimiz farklı bir politika üzere gidebilirler. Bizim tepkimiz olur

Dentinho'nun devre arasında sözleşmesi bitiyor. Kalacak mı gidecek mi bunu teknik ekip belirleyecek."

"G.SARAY MAÇINDA 80 BİN KİŞİ"

"Futbol yönetiminin başında Önder Özen var. Çoğu şeye yönetim kurulu karar vermiyor. Olimpiyat Stadı'nda 50 bin kişi oynamaktan zevk alıyoruz. Galatasaray maçında 80 bin kişiye oynayacağız. Kış ortamında duruma bakacağız.

tesi 50 bine çıkartılamıyor. Arazi müsait değil. Dört tarafında yol var. Buraya sığan kapasite o. En son limitteki koltuk adedi bu. Koltuksuz seyirci uygulaması yapılırsa biz de memnun oluruz. Buna TFF karar verebilir."

"BİZİM İŞİMİZ KAVGA DEĞİL SÜKÜNET"

"Demirören ile görüşüyoruz. Bizim işimiz kavga değil sukünet. Borçları aşağıya indirmek istiyoruz. Kısa süre içerisinde Demirören ile sorunlar çözülecek. Önümüzdeki hafta netleşir her şey Beşiktaş taraftarı Kartal Yuvaları'ndan memnun. Geldiğimizde büyük sıkıntı vardı. Biz orada iyi performans gösterdik ve geçen sene yüzde 150 artış gösterdik."

"EKONOMİ İNANILMAZ BÜYÜYOR"

"Türk ekonomisi hızla büyüyor. Hükümet ekonomiyi iyi götürüyor. 2002 krizinden bu yana ekonomi çok inanılmaz büyüyor. Türkiye çok büyük ülke. İnegöl gibi bir yer, il değil ilçe milyar dolarlık ihracat yapıyor. Şirketler milyarlarca dolarlık anlaşmalar yapıyor. Ben Sayın Şimşek, Sayın Babacan'ın, Sayın Çağlayan'ın çok iyi iş çıkardığını düşünüyorum"

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Arda TuranBeşiktaş Jimnastik KulübüBursaFikret OrmanGalatasaray Spor KulübüManuel FernandesTFFfutboltransfer
Görüş Bildir