Onu Bulan Adam Anlatıyor: Mükemmel Kız Arkadaş Gerçekten Var mı?

 > 
21bPAYLAŞIM

Başlıktaki sorunun cevabını veren, dokunaklı bir hikaye... Mükemmel kız arkadaşın sevgilisi Eric'in hem ağzından hem çektiği fotoğraflarla dinliyoruz:

"Her akşam genellikle kısa kısa sürelerle Nintendo'sunda bir saat kadar Zelda adlı oyununu oynuyor. Sanırım mükemmel kız arkadaşına sahibim."

"Hep bir jakuzimiz olsun istiyoruz ama karşılayacak maddi gücümüz yok. Ve o bir gün buna çözüm olarak oyuncak havuz ve ısıtıcıyla çıkageldi."

"Düzen takıntısını yenmek için teki değişik çoraplar giyiyor. Bu arada aşçılık okuluna gittiğinden de bahsedeyim."

"Onu çok seviyorum, bu yüzden hiç bana göre olmayan bu tarz fotoğraflar çekip paylaşmasına ses etmiyorum hehe"

"İşteyken yiyeyim diye bana sürekli öğle yemeği hazırlıyor. Hindili sandviçimi yaparken de ketçapla olsun mayonezle olsun sürekli komik suratlar çiziyor"

"İşim dolayısıyla çok uçuş yapıyorum, her seferinde yanıma almam için sos bırakıyor. Uçakta verilen içkiye katıp içkimi daha da güzelleştireyim diye."

"Şaka yapmaya bayılıyor. Mesela bazen şampuan kabımı diş macunuyla dolduruyor, bana da böyle kullanmak kalıyor. "

"Hiç unutmuyorum bir keresinde deli gibi iş var ve bitmek bilmedi. Ona çok geç geleceğimi ve benim için yemek yapmamasını söyledim."

"Eve geldiğimde karşılaştığım tablo buydu: Yemek yapmamış ve pizza sipariş etmiş!"

"Ama bu mükemmel bir kız arkadaş hikayesi değil. Bunu ayrıldığımız gün yapıp bıraktı. Hala içimi acıtır. Bundan 1-2 gün sonra da yanımdan taşındı zaten."

"Giderken adeta gözünden sakındığı Nintendo'sunu ve Zelda'sını üzerinde bir notla bana bıraktı. Hala her gün oynuyorum.

Eric,

Zaman çok çabuk geçiyor.

Oyun oynamaya zaman ayırmayı unutma.

En nihayetinde bunlar küçük şeyler.

<3

S

"O artık gitti. Ben de buna alıştım ve bu gerçekle barıştım (gerçekten). Önceliği işime verdim ve ilişkimi batırdım. Bu süreçte biraz daha olgunlaştım ve çok önemli bir şeyi fark ettim:"

"Gördüğünüz gibi mükemmel bir kız arkadaş aslında yok. Her şey güzel gitmedi, bu fotoğrafların dışında önemsiz saçma sapan tartışmalarımız oldu. Onun sorunları oldu, benim sorunlarım oldu, birlikte pek çok olumsuz an yaşadık. Ama tüm yaşadıklarımızın ne kadar harika olduğunun farkına varmak adına geçmişe dönmek için tüm anılarımı verebilirim.  Ve böylece ilişkimizin sıradan değil, ne kadar güzel ve ayrıcalıklı bir şey olduğunu tekrar görebilirim."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lets-pal

( ücretsiz ) Çok kaliteli ve eğlenceli hem de yabancı arkadaş edinme , dil ve kültür paylaşımı sitesi ayrıca , paylaşılan resimler üzerinden yorumlarla ve mesajlarla sohbet edebilme imkanı , face -insta-twitt gibi sitelerin tamamını tek sayfada toplayan bir site , tavsiye ederim kesinlikle

Gizli Kullanıcı

Naptın la kıza. Niye gitti o ?. Doğruyu söyle bak dövmiyecem.

idiotloji

MAL

ekagang

Allahsız eric yapılır mı bu mayonez kraliçesine yeni adresini verde bi iki el pes atak yengeyle

mendeleyev

İnsan bu kadar naif ayrılır mı be?

Görüş Bildir