Onedio Özel Ödülü ile Yeni Fikirler Yeni İşler’in 2016 Dönemi Başvuruları Devam Ediyor!

148PAYLAŞIM

Türkiye’nin en başarılı hızlandırma programı olan Yeni Fikirler Yeni İşler’in 2016 dönemi başvuruları devam ediyor! Tüm girişimcilik süreciniz boyunca sizi destekleyecek olan YFYİ Hızlandırma Programı, her aşamaya özel hazırlanmış programlarıyla sizi bekliyor!

Yeni Fikirler Yeni İşler (YFYİ) nedir?

2005 yılından bu yana ODTÜ Teknokent tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk ve en büyük teknoloji tabanlı girişimcilik programı olma özelliğini taşıyor. Temel amacı başta üniversite öğrencileri olmak üzere, gençleri girişimciliğe özendirerek ülke çapında girişimciliği teşvik etmek ve girişimcilik kültürünü yeni nesle benimsetmek.

YFYİ girişimcilere verdiği çok yönlü desteklerle her geçen gün daha çok büyüyen ve gelişen başarılı girişimlerin arkasındaki güç olmaktadır.

2016 yılında 12. yılını kutlayan YFYİ, girişimcilerin iş fikirlerini ilk oluşma anından itibaren destekleme yoluyla ticarileşme, yatırım alma ve uluslararasılaşma süreçlerini hızlandırarak 3 aşamada Türkiye’nin en başarılı teknoloji şirketlerine dönüşmelerini sağlamaktadır.

Türkiye’nin en başarılı hızlandırma programı Yeni Fikirler Yeni İşler’in 2016 dönemi başvuruları başladı!

12. yılını kutlayan Yeni Fikirler Yeni İşler T-IDEA ve T-START programlarına başvuracak girişimcilerini bekliyor!

Kimler başvurabilir? Ve hangi program sana göre?

Yenilikçi bir fikrin varsa, henüz şirket sahibi olmayan lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencisiysen ya da mezuniyetinin üzerinden en fazla 5 yıl geçmişse T-IDEA tam da sana göre! Eğer bir de TUBİTAK sermaye desteğini almak istiyorsan, TÜBİTAK BİGG desteği başvuru koşullarını taşıyorsan T-IDEA başvuru formunu doldururken T-BİGG’e de aynı anda başvurmak istediğini belirtmeni öneririz!

İkinci olarak; en fazla 4 yıllık, 100.000 TL’den fazla yatırım almamış genç bir teknoloji şirketin ve bu şirkette 6'dan az çalışanın varsa; bilişim, sağlık, enerji ve tüketici elektroniği alanlarındaki projenin ticarileşmesini hızlandırmak için T-START’a başvurabilirsin.

Program:

Kategori ve ödüller:

Geri sayım başladı! Unutmayın: Son gün 16 Mayıs 2016!

Girişiminiz ister henüz iş fikri aşamasında olsun, isterse ticarileşmeye çalışan bir şirket veya pazarında belli bir yere sahip ve artık uluslararası pazarlara yelken açmaya çalışan bir teknoloji KOBİ’si olsun tüm girişimcilik süreciniz boyunca sizi destekleyecek olan YFYİ Hızlandırma Programı, her aşamaya özel hazırlanmış programlarıyla sizi bekliyor.

Onedio'dan tam destek!

Birinciye 100.000 TL, ikinciye de 50.000 TL değerinde Onedio reklam desteği verilecektir.

Haydi durma, sen de fikirlerini konuştur! 

Ayrıntılı bilgi için: Yeni Fikirler Yeni İşler

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
orhan-gazi-karamanoglu-jr.

Yürüyen Uçak.

red-factor

Katılmıyorum. Fikirlerinizi paylaşmayın. Bağnaz gibi görünebilirim ancak tavsiye etmiyorum. Fikriniz kabul görmedi şeklinde toplantılara katılırsınız, maillerinize alırsınız. Telefonla aranırsınız ancak o fikir başka bir yoldan başka kişiler tarafından kullanılır. Kendi fikrinizi kendiniz hayata geçirin. Ve fikirlerinizi söylemeden 150-500 bin civarında destek alabileceğiniz yerler var. KOSGEB gibi.

lisami

Hatim indirdim diye katılsam kabul mü? Sonuçta TUBİTAK'a bunla gitsem kabul edilirim.

prizma-kusagi

komilkti.ben güldüm :)

obey

ben söylim 1. güneş enerjisi ile çalışan araba

corpse-bride

amaç teknolojık tabanlı girişimcilik demişte silikon vadı benzerı bırsey mı yaratmaya calısıyorsunuz?

Görüş Bildir