Onedio.com Yayın Politikası ile İlgili Zorunlu Açıklama

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Onedio.com Yayın Politikası ile İlgili Zorunlu Açıklama

31 Mayıs'tan itibaren Türkiye'nin girdiği zorlu ve tam anlamıyla "Karışık" dönem herkesin malumu. Problemler çözümsüz kaldıkça toplumun her alanında kutuplaşma gittikçe belirgin bir hal almaya başladı.

Şüphesiz ki bu kutuplaşmadan en çok etkilenen Medya oldu. Yandaş, Çapulcu, Geleneksel, Sosyal Medya terimleri herkesin ağzında ve doğal olarak Onedio da bu terimlerden nasibini aldı.

Etkili sosyal erişimimiz ile Onedio'ya yapılan yorumları takip etme fırsatımız oldu. Bu süreçte çapulcu olarak da adlandırıldık, provokatör olarak da, yandaş olarak da. Eylemleri değersiz göstermekle de suçlandık, eylemcileri gaza getirmekle de..

Peki Onedio.com'un yayın politikası ne? Onedio'nun bir yayın politikası YOK! Onedio tüm içeriklerini Sosyal Medya'dan ve Geleneksel Medya'dan alıyor. Online mecralarda ne haber varsa, en önemli olanlarını size ulaştırıyor. Kendi yazar ekibi, içerik üretici ekibi YOK.

Tüm haberler Onedio moderatörleri ve kullanıcıları tarafından varolan içeriklerden ekleniyor. Yani herkes Onedio'ya kendi bakış açısını yansıtan içeriği ekleyebiliyor. Onedio da bu içerikleri ana sayfasına taşıyarak, sosyal medya kanallarını kullanarak insanlara ulaştırıyor.

Onedio'nun adından da anlaşıldığı üzere amacı farklı bakış açılarını vererek, subjektif görüşlerden objektif bir platform oluşturmak.

Siz de Onedio'ya katkıda bulunun, siz de Onedio'nun daha zengin bir içerik platformu haline gelmesini sağlayın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Sosyal Medyaonedio
Görüş Bildir