Önceden Fuhuş Yaptığı İçin Selin Ciğerci'nin Anne Olamayacağını Söyleyen Deniz Akkaya ile Ünlü Fenomen Canlı Yayında Birbirine Girdi

131PAYLAŞIM

Ağzım açık izledim olanı biteni... Resmen birbirlerine girmişler!

Geçtiğimiz aylarda Selin Ciğerci'nin taşıyıcı anne yoluyla anne olacağına dair dedikodular çıkmıştı; yaptığı paylaşımlar da epey ses getirmişti.

Ancak Türkiye'de bu şekilde ebeveyn olmak kanunen yasak. Hal böyle olunca o konu da kapandı gibi oldu Selin Ciğerci için...

Size burada da bahsetmiştik.

Sürekli Anne Olmak İstediğini Söylüyordu... Ünlü Fenomen Selin Ciğerci İkiz Bebek Sahibi Oluyor! - onedio.com
Sürekli Anne Olmak İstediğini Söylüyordu... Ünlü Fenomen Selin Ciğerci İkiz Bebek Sahibi Oluyor! - onedio.com

Dün akşam UçanKuş TV'de İzzet Çapa ile Deniz Akkaya da bu konuyu ele aldı; Deniz Akkaya çocuk sahibi olmak isteyen Selin Ciğerci'nin Bodrum'daki evinde eltisi olarak tanıtarak bir kadına taşıyıcı annelik yaptırdığını söyledi.

Bunun üzerine de Selin Ciğerci hemen programa bağlandı.

İşte tartışma da orada birden alevlendi!

Selin Ciğerci bu iddianın asılsız olduğunu ve Deniz Akkaya'yı çok sevdiğini, neden böyle bir ithamda bulunduğunu anlamadığını söyledi önce.

Ardından da Selin Ciğerci'nin kendisini çocuğuyla ilgili vurduğunu söyleyen Deniz Akkaya, "Bel altı vurarak beni karşına aldın iki elim yakandadır. Avukatlarım devreye giriyor" deyince olanlar oldu!

Artık olay “Senin çocuğun olamaz bu şekilde. Kanunlar izin vermiyor.” konusuna geldi ve sesler epeyce yükseldi...

İşte o anlar...

Deniz Akkaya'nın bu konuşması da sert tepkilere neden oldu...

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Bu arada en büyük tepki de Hazal Kaya'dan geldi...

Çok fazla tepki çekince de şöyle bir açıklama yaptı Deniz Akkaya son olarak... 👇

Tekrardan Selin Ciğerci'yi hedef gösterdi...

Siz bu tartışma hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım; ama sakince...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aboot

kadın bir de çıkmış uçankuş tv ( gıybet tv ) de millete ahlak dersi veriyor.İnsan bu kadar aşık olurmu .Belli ki bu dünyanın en eski mesleğinin kamuflajlı halini yapmış.Müşteriler pardon aşıklar hep zengin insanla nedense... ahlak kuralları dahilinde açıklar birgün heralde gıybet tv de....

handsfree

Doğmamış çocuğa Kılıf biçmeseymiş iyiymiş. Selin Ciğerci durduk yere Kendini Topa sokmuş Denize de konuşacak konu çıkmış zaten zıt kutuplar .Cinsiyeti önemli değil bu arada Anası 2 günde onu change yapar tecrubeli 😁

huysuzmuhalif1

deniz akkaya aşırı kompleksli ve psikolojisi bozuk bir kadın bunu her hareketinden takipçilerine verdiği yanıtlardan anlayabilirsiniz bir arada kendisi estetik mucizesi olmasına rağmen çirkinlere saldırmış çirkin insan sevmiyorum demiş, şişmanlar diye dalga geçmişti. Kendi de bir zamanlar başkalarına göre çirkindi hatta bu yüzden mankenlikten dışlandı hasta bu kadın. kendisi hangi ahlak ve toplumsal normdan devlet kuralından bahsediyorsa önce o uysun o kurallara. evlenmeden hamile kalmak türk toplumunun hangi normunda uyuyormuş açıklasın. Bence selin ciğerciyi evli olduğu için kıskanıyor çünkü kendi bunu beceremedi ;)

clairsentient

Deniz akmaya kesinlikle haksız. Farklı bir muhabbet var ama bu durum üzerinde saldırıyor gibi sanki. Ama selin ciğercinin taşıyıcı annelik yerine bir çocuğu evlat edinmelerini isterdim. Tabi ki kendi düşünceleri ama o kadar çok kimsesiz çocuk var ki. En azından bir tanesine güzel bir hayat sunmak dünyaya bir çocuk daha getirmekten daha anlamlı benim için. Umarım sonraki çocukları için böyle yaparlar.

lochness

iyide deniz akkaya cinsiyet değişiminden dolayı çocugunun olamayacagını söylememişki... Turkiye cumhuriyeti kanunlarına göre taşıyıcı anne tutamazsın anne olamazsın yasak demiş.. Gercektende yasak. Sorun ne?

Görüş Bildir