Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Olimpiyat İstanbul Proje Yarışması

-
Abone ol

Hayallerimizdeki İstanbul'da Buluşuyoruz! Son Başvuru Tarihi 28 Mart!

Sevgili gençler,

Kabataş Erkek Lisesi öğrencileri ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Olimpiyat İstanbul Proje Yarışması, sizlerden İstanbul'u daha yaşanabilir kılacak ve güzelleştirecek fikirler veya İstanbul'un tarihi ve coğrafyası hakkında araştırmalar bekliyor. Katılmak için tek koşul lise öğrencisi olmanız,Türkiye'nin neresinden olduğunuzun hiçbir önemi yok! 28 Mart'a kadar bize sadece fikirlerinizi bidirmeniz yeterli. Onaylanacak fikirler ve araştırmalar, seçkin akademisyenlerden oluşan jürilere, 14 Nisan günü Kabataş Erkek Lisesi'nde sunulacak. 15 Nisan günü ise Cemal Reşit Rey Konferans Salonu'nda her branştan başarı gösteren ilk 2 proje, harika ödüllerin sahibi olacak.

Ayrıntılı bilgi için : http://www.olimpiyatistanbul.com

Olimpiyat İstanbul Nedir?

SON BAŞVURU TARİHİMİZ 28 MART'A UZATILMIŞTIR! 

Olimpiyat İstanbul | Tanıtım Filmi

Sizin için hazırladığımız bu videoda İstanbul'un güzelliklerine yer verdik.

İşte vereceğimiz ödüller!

http://www.olimpiyatistanbul.com

Bu gördüğünüz 4 konu başlığının herhangi birinden yarışmamıza başvurabilirsiniz. Başvurularınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz: http://www.olimpiyatistanbul.com/#!basvuru/c1qom

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir