Olaylı Bir Eleme, Herkes Şokta! Rekabetin Kızıştığı Masterchef'e Kim Veda Etti?

2PAYLAŞIM

Bu hafta yine çok hareketli geçti. Peki, Masterchef'te kim elendi?

Geçtiğimiz hafta Eda'nın elenmesinin ardından, yarışmacılar haftaya simit yaparak başladı.

Tabii ki zor bir yarış oldu ama kaptanlık yarışını kazanan isim Suna oldu.

Kaptanlığı kazanmasının ardından geçtiğimiz 2 haftadır tartışmaya girdiği Kıvanç'ı kırmızı takım kaptanı seçti ve haftanın ilk yarışmasında kazanan mavi takım oldu.

İkinci gün ve yarışmanın ilk eleme gününde jüri üyeleri oldukça zorluydu! 4. sınıf öğrencilerine yemek yapan yarışmacılar onları mutlu etmek için büyük çaba harcadı.

Bu zorlu mücadelenin ardından miniklerin oyları sonucu haftanın ilk eleme oyununu kazanan kırmızı takım oldu.

Bireysel dokunulmazlık için Mehmet Şef'in zorlu mu zorlu, deniz ürünleriyle yarattığı tabağına en benzer tabağı Rıfat yaparak dokunulmazlığı aldı. Elenmek üzere söylediği isim Mustafa oldu.

Mustafa'nın ardından, takım arkadaşlarının oylarıyla Cemre ile eşitlik yakalayan Alican, Suna'nın oyuyla 2. eleme adayı oldu.

Haftanın 2. eleme oyunu sürprizlerle doluydu. Yarışmacılardan ikişer kişinin yukarı gitmesi istendi ve ardından gözleri bağlı bir şekilde yemekleri tadarak tabaklara oy verdiler.

Kıyasıya geçen mücadelenin ardından, 2. eleme oyununu mavi takım kazandı ve kırmızı takım bireysel dokunulmazlık için yarıştı.

Rekoru elinde bulunduran Batuhan, 6. kez bireysel dokunulmazlığı kazanarak, eleme adayı olarak Ekin'i gösterdi.

Takımın oylarıyla diğer eleme adayı ise Kıvanç'ın ismini vermesi ile Yasin oldu ve böylece eleme oyunu oynayacak 4 isim kesinleşmiş oldu.

Eleme oyununda en iyi yemeği Ekin yaparken, son ikiye kalan Alican ve Mustafa arasında elenen isim Mustafa oldu.

Ancak alışılagelmişin dışında iyi bir veda olmadı bu. Mustafa şeflere adil olmadıklarını söyleyerek onları dinlemeden ve veda etmeden önlüğünü çıkarıp gitti.

İzlemeyenler için videoyu şöyle bırakalım

Siz bu veda hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
wednesday-addams

Mustafa gibi susup susup sonrasında içindekileri Zıçan Adam'ın "bödöfffff" diye sıçması gibi birdenbire ve aşırı bir şekilde ortaya döken kişilerden tırsarım. Size tavsiyem siz de tırsın.

kaan-bozkurt3

kim sikler mastırşefi aq

emrealtundass

Sik kafalı japon askeri seni.

takabayashi

kendini çok yükseklerde gördü düşüşü sert oldu tabi. alican gibi efendi biri olmasa orada iyi laf dalaşmasi çıkardı ortaya

albusseverus

Hem takım arkadaşı Alicanı kötüleyerek ona hem de şeflere büyük saygısılık yaptı. İyi ki gitti. Giderken yaptığı hareketle zaten gitmeyi hakettiğini göstermiş oldu. Ne olursa olsun orası bir yarışma programı. Herkes sırasıyla eleniyor. Bu saygısızlığa hiç gerek yoktu.

Görüş Bildir