Okulun Tavanı Çöktü, Facianın Eşiğinden Dönüldü

 > -

Okulun Tavanı Çöktü, Facianın Eşiğinden Dönüldü

Okulun Tavanı Çöktü, Facianın Eşiğinden Dönüldü

Fatih'te, bir okulun tavanındaki alçıpan kısım çöktü. Olay sırasında sınıfta kimsenin bulunmaması faciayı önledi. Çökme sonrası öğrenci, öğretmen ve veliler büyük korku yaşadı. Bazı veliler okuldan aldığı çocuğunu eve götürdü. İmza toplayan veli ve öğretmenler olayla ilgili suç duyurusunda bulunacaklarını belirtti.

Olay, Fatih İmam Hatip Ortaokulu'nda sabah erken saatlerde yaşandı. Öğrenciler okula girmeye hazırlandığı sırada dördüncü sınıf öğrencilerinin ders gördüğü dersliğin tavanında çökme oldu. Alçıpan kısım büyük bir gürültüyle sıraların üzerine düştü.

Çökmenin yaşandığı sınıfın öğretmeni Nahile Baran ile öğrenciler dersliklerine girdiklerinde gördüğü manzara karşısında adeta dehşete kapıldı. Öğretmen Nahile Baran 40 kişilik sınıfta olay sırasında kimsenin bulmamasını büyük şans olarak değerlendirdi. Aksi durumda can kaybı yaşanabileceğinin altını çizen Baran, okulun 3 yıl önce tadilattan geçtiğini söyleyerek olaya tepki gösterdi. Okuldaki tadilat ve yenileme işini yapan inşaat firmasının ihmali olduğunu öne süren Nahile Baran şikayetçi olacaklarını aktardı. Nahile Baran'a destek veren öğrenci, öğretmen ve veliler de imza toplayarak şikayet dilekçesi yazdı.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Öğretmenolay
Görüş Bildir