Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Oktay Kaynarca-Melek Angun Çifti Boşandı

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Oktay Kaynarca-Melek Angun Çifti Boşandı

Oyuncu Oktay Kaynarca, reklamcı eşi Melek Angun’dan tek celsede boşandı. Çiftin birbirinden tazminat talebi olmadı.

İstanbul

Oyuncu Oktay Kaynarca, reklamcı eşi Melek Angun’dan tek celsede boşandı. Çiftin birbirinden tazminat talebi olmadı.

İstanbul 10. Aile Mahkemesi’ndeki duruşmada, Kaynarca ve Angun ile taraf avukatları hazır bulundu. Duruşmada, Oktay Kaynarca’nın şoförü Ayhan Demir ile Melek Angun’un arkadaşı Başak Yücel Koca tanık olarak dinlenildi.

Hakim, taraflara talepleri olup olmadığını sordu. Kaynarca ve Angun, maddi ve manevi tazminat, nafaka, katılma alacağı gibi talepleri olmadığını belirterek, müşterek hayatlarını sürdürmek istemediklerini ifade etti. Hakim de davayı kabul ederek tarafların boşanmasına karar verdi. Boşanma kararının ardından Angun'un gözyaşlarına hakim olamadığı ve parmağındaki alyansı çıkararak cebine koyduğu görüldü.

Duruşma çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kaynarca, olayı trajik hale getirmeye gerek olmadığını belirterek, şöyle devam etti:

"Bu konuyla ilgili hiç konuşmadım, konuşmayacağım da. Bugüne kadar söylediklerimin toplamı sevdaya dairdir. Sevda bana göre namustur. Bizim namus olarak belirlediğimiz bizim için ne söylediyse başımızın üstünde yeri vardır. Söylediklerimizden hiçbir şekilde geri durmayacağız ama onların söylediklerini de başımızın üstünde tutacağız. Değil 6 yıl, ben müebbete razıyım."

Bir gazetecinin, "Dayak atıldığı, boğazının sıkıldığına dair şikayeti vardı” şeklindeki ifadesi üzerine de Kaynarca, aile içi tartışmadan dolayı bir sinir anında kızgınlıkla bunu yaptığını ifade etti.

Bu sırada Melek Angun da yazılanların yüzde 90’ının gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Kısmet bugüne kadarmış. Daha fazla bir şey demek istemiyorum. Biz çok severek evlendik" diye konuştu.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İstanbul
Görüş Bildir