Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ok.ru'dan Video İndirmek İçin Kullanabileceğiniz 7 Harika Servis

Anasayfa > Blog

Ok.ru(Odnoklassniki) Rusya'nın en büyük sosyal medya platformları arasında yer alıyor. Üstelik ülkemizde de oldukça popüler. Ancak popüler olmasının nedeni sosyal medya platformu olması değil, video içerikleri barındırıyor olması. Pek çok film ve dizi sitesi videolarını ok.ru üzerinden sunmakta. 

Bu nedenle de ok.ru üzerinden video indirmek bir ihtiyaç haline gelebiliyor. 

Ben de bugün sizler için en iyi ve en kullanışlı ok.ru video indirme servislerini bir araya getirdim. Gerek bilgisayardan gerekse mobil cihazlardan (iPhone-iOS-Android) videoları hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

www.russiansearchtips.com

1. Pickvideo

1. Pickvideo

Listemizin ilk sırasında Pickvideo bulunuyor. 1000'den fazla web sitesinden MP3 ve MP4 indirmenizi sağlıyor. Ok.ru da desteklenen siteler arasında. Siteye gitmek için tıklayın.

2. Video-Download.co

2. Video-Download.co

Video-download.co üzerinde iki binden fazla video servisinden online video indirme destekleniyor. Ok.ru'dan hem MP3 hem de MP4'leri HD kalitesinde indirebiliyorsunuz. Siteye gitmek için tıklayın.

3. Savefrom

3. Savefrom

Savefrom, binlerce farklı medya sitesinden video indirmenizi sağlıyor. Ok.ru videolarını indirmek için ufak bir eklentiyi kurmanız gerekiyor. Detaylı anlatım ise ok.ru video indirme sayfasında anlatılmış. Siteye gitmek için tıklayın.

4. 9xBuddy

4. 9xBuddy

9xBuddy sitesi üzerinden sadece ok.ru video linkini yapıştırarak HD olarak video indirmek mümkün. Siteye gitmek için tıklayın.

5. Download Videos From

5. Download Videos From

Download Videos From da tıpkı 9xBuddy gibi sadece ok.ru linki ile indirme yapmanızı sağlıyor. Siteye gitmek için tıklayın.

6. Easyload

6. Easyload

Easyload, ok.ru linkini yapıştırdıktan sonra diğer indirme servisleri gibi indirme yapmanızı sağlıyor. Siteye gitmek için tıklayın.

7. Downvis

7. Downvis

Downvis de diğer servisler gibi kullanımı oldukça kolay. Siteye gitmek için tıklayın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
359
139
39
25
15
7
7
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?