Öğrendiğiniz Anda Hayatınızı Çok Daha Kolay Bir Hale Getirmeyi Vadeden Birbirinden Yararlı 15 İpucu

72PAYLAŞIM

#13 O kadar doğru ki...😢

Kaynak: https://www.reddit.com/r/LifeProTips/top...

Geçen haftaki içeriğimize de göz atmayı unutmayın:

Öğrendiğiniz Anda Hayatınızı Çok Daha Kolay Bir Hale Getirmeyi Vadeden Birbirinden Yararlı 15 İpucu - onedio.com
Öğrendiğiniz Anda Hayatınızı Çok Daha Kolay Bir Hale Getirmeyi Vadeden Birbirinden Yararlı 15 İpucu - onedio.com

1. Bisiklet sürerken çocuğunuza her daim kaskın ona ne kadar çok yakıştığını söyleyin. Böylece kendisini böyle beğenmeye başlayacak ve kask takmayı kendiliğinden istemeye başlayacaktır.

Ben buraya bisiklet için kask ve dizlik gibi temel ekipmanların olduğu bir liste bırakıyorum. Belki onunla birlikte seçmek onu motive eder. :)

2. Çocuklarınızla veya onların yanında konuşurken çok dikkatli olun. Yaptığınız en ufak problemli bir söylem ya da davranış onu gelecek hayatı ve ilişkilerinde olumsuz yönde etkileyecektir.

3. Kulaklarınıza iyi davranın. Kulaklar vücudumuzdaki diğer organlarımız gibi kendi kendilerini onaramazlar.

Özellikle müzik dinlerken yüksek sesle dinlememeye ve iyi bir kulaklık kullanmaya çalışın. Buraya kalitesinden emin olduğum kulaklıkları da bırakıyorum.

4. Bir mülakata girdiğinizde ve size sizin sorunuzun olup olmadığı sorulduğunda onlara şunu sorun:

"Eğer her şey yolunda gider ve işe alınırsam bundan bir yıl sonra benden beklentiniz nelerdir? Şu an için beklentilerinizi anladığımı zannediyorum."

5. Egzersiz ve diyet yapmaya yeni başlıyorsanız, kaçınılması gereken en kötü hatalardan biri de sporu kaldırabileceğinizden çok yapmaktır.

Kendi sınırlarınızı bilin. Anlamsız derece kendinize yüklenmeyin. Aksi takdirde sakatlanmanız da kaçınılmazdır. Benim tavsiyem yogayla başlamanız yönünde. Bunun için buraya mat ve spor kıyafetlerinin olduğu bir link bırakıyorum. Hepsi indirimde! Bence kaçırmayın...

6. Sizi siz yapan şey hatalarınızdan ziyade bu hataların üstesinden nasıl geldiğinizdir.

7. Gece atıştırmasını kesemiyorsanız yemek yedikten hemen sonra dişlerinizi güzelce fırçalayın, bir diş ipi ve ağız gargarası kullanın.

Böylece yemek yemeden önce iki kez düşünmek zorunda kalacaksınız. Ayrıca buraya kendi kullandığım ağız bakım ürünlerini de ekliyorum.

8. Maskenin arkasından da gülümseyin. Tıpkı telefonla konuşurkenki gibi insanlar bunu fark edecektir.

9. Çocuklarınızla oyun oynarken onların kazanmasına izin verin. Böylece aranızdaki bağ çok daha kolay bir şekilde güçlenecek ve onlara kendilerini çok önemli hissettireceksiniz.

Çocuklar ebeveynleri gibi olmak için çaba gösterirler ve eğer sizi de yenebildiklerini anlayabilirlerse bu kendilerini önemli ve birer birey gibi hissettirmeye başlar. Buraya çocuklu ailelerin güvenle tercih edebileceği kutu oyunlarını ve satranç takımlarını bırakıyorum. İyi eğlenceler!

10. Eğer kendinizi yorgun hissediyorsanız 15 dakikalık bir alarm kurun ve 15 dakika boyunca çalışın. Bu şekilde kendinizi hem motive eder hem de zamanla yarışmaya başlarsınız.

11. Eğer kilo vermek istiyorsanız yemek yemeden hemen önce olabildiğince çok su için.

Özellikle de askeriyede kullanılan bu taktikle mideniz su dolu olduğundan şişer ve daha az yemek yemiş olursunuz. Sizin için buraya gün içinde de bu taktiği uygulayabileceğiniz sulukları da bırakıyorum.

12. Reddedilirseniz bunu kişisel algılamayın. Reddedilmenin birçok nedeni vardır. Bunu bir deneyim olarak değerlendirin.

13. Yas tutan birinin yanında sadece ilk gün olmayın. Olayın üstünden 3-4 hafta geçtikten sonra mutlaka o kişiyi tekrar ziyaret edin. İnsanların en çok bunaldığı zamanlar bu süreçlerdir.

14. Ucuz ve kalitesiz resim fırçaları kullanmayın. Bu fırçalar hem güzel resim yapmanızı engeller hem de fırçaların sürekli olarak formları bozulur.

Eğer resim yapmaya yeni de başladıysanız sizin için buraya kendi seçtiğim ve kalitesinden emin olduğum resim malzemelerini de bırakıyorum.

15. Bir şeyi yazmaktansa sürekli olarak sesli biçimde söylerseniz kendinizi buna daha rahat alıştırırsınız.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Doğanın Korkutucu Yüzünü İliklerinize Kadar Hissetmenize Sebep Olacak Birbirinden Ürkütücü 15 Yeni Fotoğraf - onedio.com
Doğanın Korkutucu Yüzünü İliklerinize Kadar Hissetmenize Sebep Olacak Birbirinden Ürkütücü 15 Yeni Fotoğraf - onedio.com

👇

Adı Gibi Kalbimizi de Çalmayı Başaran, David ve Victoria Beckham'ın Oğlu Romeo Beckham Model Oluyor! - onedio.com
Adı Gibi Kalbimizi de Çalmayı Başaran, David ve Victoria Beckham'ın Oğlu Romeo Beckham Model Oluyor! - onedio.com

👇

Miley Cyrus’tan Yine Bomba Gibi Bir Açıklama Geldi: ‘Kadınlarla Flörtleşmek Daha Mantıklı!' - onedio.com
Miley Cyrus’tan Yine Bomba Gibi Bir Açıklama Geldi: ‘Kadınlarla Flörtleşmek Daha Mantıklı!' - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
barneypalney

içerikte de ürün yerleştirmeyi ilk defa görüyorum. çok akıllıca tebrikler, bunu tekrar yapma :)

fisherking

acilen sağa sola bişeyler bırakmayı bırakmalısın :)

camella-winchester

şu maddeleri sırf altına reklam yapmak için yazmışsınız ayıp ya

unicorn26

Gol yağmuru varken ne yapmalıyız?

.professor.

2 deki şey benim yaşam biçimim oldu küçükken her ağladığımda annem ağlama diye bağırırdı ben daha çok ağlardım sonra sus ses çıkarma diye bağırırdı ve bu benim içimde her gece ağlayan bir insan olarak kaldı içimde ve geçeceğinide sanmıyorum

Görüş Bildir