Öğrenci Servislerinden Sopa Çıktı!

 > -

Öğrenci Servislerinden Sopa Çıktı

Öğrenci Servislerinden Sopa Çıktı

Adana’da servislerin öğrencileri almak için beklediği sırada yapılan denetimlerde, bütün araçların yönetmeliklere uygun olduğu belirlendi. Asayiş ekiplerinin arama yaptığı araçların 17’sinde ise sopa bulundurulması dikkat çekti.

Toplu taşıma araçlarında da uygulamalar yapan Adana Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş ekipleri, öğrenci servislerini de mercek altına aldı. Öğrencilerin güvenli seyahat etmesini sağlamak amacıyla, her gün trafik ekipleri tarafından denetlenen servisler, bu defa da asayiş yönünden incelemeye alındı. Servisler yolcu koltuklarının altına, kapı ve torpidolarına kadar arandı.

Halktan gelen istek ve şikayetlerin kendilerine yön vereceğini dile getiren polis yetkilileri, 101 aracın incelendiği uygulamada, aranan bir kişinin yakalandığını, 17 de sopa ele geçirildiğini söyledi. Ekiplerin denetimlerinin aralıklarla sürdürüleceği ifade edildi.

Ekipleri karşılarında gören servis sürücüleri, “Adana’da polisin bu tip uygulamaları bizim için iyi oluyor. Kanunsuz hareket edenler kendine çekidüzen verir. Uygunsuz hareket edenler en ağır şekilde cezalandırılsın. Uygulamayı her zaman yapsınlar” diyerek, polisin uygulamasını destekledi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AdanaPolis
Görüş Bildir