Oculus Rift Düşünüyorsanız, Priovr'sız Düşünmeyin

Gamer-

Oculus Rift Düşünüyorsanız, Priovr'sız Düşünmeyin

Oculus Rift Düşünüyorsanız, Priovr'sız Düşünmeyin

Çünkü mükemmel bir takım oluyorlar.

Sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Rift , her şeyi birinci kişi gözünden görmenize rağmen zıplamak için Space tuşuna bastığınız anda büyünün bozulmasını engellemiyor ne yazık ki. Bu konudaki eksiklikler bilinirken, Yei Teknoloji tarafından başatılan bir Kickstarter kampanyası, derman olma hedefinde.

PrioVR , ekibin Kinect e göre 8 kat daha düzgün çalıştığını söyledikleri bir hareket yakalama sistemi.

Vücudun eklem noktalarına yakın yerlerine alıcılar takılması suretiyle çalışan, üstelik tümüyle kablosuz olan bu sistem hareketlerinizi bilgisayar ortamına bayağı iyi şekilde geçiriyor gibi. Tabi prototip haliyle son üründe form olarak farklılıklar olacak, ama zaten parayı verip alacağınız hali, şu anki prototip hali. Aynı Oculus Rift ’te olduğu gibi.

Ama burada işin acı kısmı çıkıyor karşınıza. Kısıtlı hali 450$ olan ürünün daha kapsamlı hali 650$ . Tabi, zaten yapımcı kiti olduğu düşünülürse son kullanıcıdan çok yapımcılara hitap ettiği belli bir şey.

Yine de başarılar diliyoruz kendilerine. Hele bir de Skyrim ’i gezeceğiz diye gerçekten bütün şehri yürümek zorunda kalmayacağımız bir çözüm sunsalar, daha da iyi olur gibi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir