O Sırada Korona Salgını Devam Ediyordu... AKP'nin Kongresinden Yansıyan 'Mesafesiz' Kareler

 > 
611PAYLAŞIM

AKP'nin 7. Olağan Kongresi büyük bir katılımla Ankara Spor Salonu'nda yapılıyor. Korona salgını olduğu bu dönemde yüksek katılımın olduğu ve sosyal mesafe gibi önlemlerin alınmadığı kongre tepki çekti. Kongreden basına yansıyan kareler de kalabalığı ve sosyal mesafeye uyulmadığını gösterdi.

Ajanslara yansıyan görüntülerle AKP'ni 7. Olağan Kongresi👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
okisi

islam ve şeriat ile insanlara yön verilen bir hükümet (ki bunlar doğru yaşanırsa aslında güzel şeyler islami ticaret olsa kanunlar gelse daha refah olur çünkü allahtan korkunca insanın fazla çalmaması öngörülür fakak insanlar kötü sanıyor sebebi kötü yöneticiler) hükümeti putlaştıran vücuduna dövmelerini yaptıran islam ve şeriatten uzak bir toplum çok enteresan

eren-arslan11

Yahu kardeşim ne laftan anlamaz insanlarsınız. Adam dedi ya, yatay çekim tekniğinden dolayı kalabalık gözüküyor. Dikey çekseler gerçekleri görecekler ama uyuyan feto hücreleri yatay çekiyor.

bookworm

He ya hain bunlar, çekim tekniği bilmezler, açı bilmezler :D

aaabbbcccddd

iyi bari en azından bunlar korona yalanına inanmıyor galiba :D

johnbeyn

Ey virüs sen kimsin yaa...

ben_s

Lebalep corona virüs, hadi hayırlı olsun..Bu kadarmı adaletsizlik olur,millete herşey yasak cenazeler düğünler belirli sayıda insanlarla yapılabiliyor, esnaf kan ağlıyor sen maske mesafe kuralına uymayan yığın yığın insanlarla lebalep diyip övünüyorsunuz kendinizle siz, haram olsun haklarımız..Allah sizi bildiği gibi yapsın inşallah.Neyse beklenen kongre bitti şükür, yavaş yavaş yasaklar da gelir artık.Ama unutmayın bu son artışlar sizin eseriniz kendinizle gurur duyun bunun vebalini nasıl ödersiniz bilmiyorum,şimdiden kolay gelsin cahil insanlar..

Görüş Bildir