Nvdia, AMD ve Intel Laptop GPU'ları!

-

Nvdia, Amd Ve Intel Laptop Gpu'ları!

Nvdia, Amd Ve Intel Laptop Gpu'ları!

Yeni laptop'unuz hangi GPU'yu taşımalı? En son oyunlar için hangi GPU'lara bakmalısınız?

Laptop'lar için sunulan tüm grafik çipleri , artık standart olarak DirectX 11 'i destekliyorlar. Nvidia ve AMD entegre grafik çiplerini çoktan güncellediler.

Laptop'lar artık daha güçlü: Nvidia ve AMD'nin yeni grafik çipler, yeni nesil oyunları çalıştırabilecek kadar iyi. Intel'in yeni HD Graphics 4000 serisi ve en yeni Iris 5000 serisi entegre grafik çekirdekleri ise güçlerini dördüncü nesil Core'dan (Haswell) alıyorlar.

Güçlü bir Radeon HD 8000 'i mi, yoksa Nvidia Geforce 700M 'yi mi tercih etmeli? Bu hala sizin zevkinize bağlı. Her iki firmanın da giriş seviyesi, tecrübeli oyuncular ve oyun tutkunlarına yönelik grafik çözümleri var. Merak etmeyin, makalemizde her modeli sizlere yakından tanıtacak ve ayrıntılarıyla inceleyeceğiz.

Oyunlara çok fazla zaman harcamıyorsanız, sadece arada bir oynuyorsanız veya sadece web tarayıcısı içinde çalışan oyunları oynuyorsanız, laptop'unuzda ayrı bir grafik çözümüne ihtiyacınız yok. Entegre grafik çözümleri size fazlasıyla yetecektir. Intel HD Graphics'in yeni 4200-5000 modelleri ve özelikle yeni Haswell işlemcilerdeki Iris 5000 serileri, iyi bir performans sunuyorlar.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Tercihoyunweb
Görüş Bildir