Nurseli İdiz Geri Dönüyor

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Nurseli İdiz Geri Dönüyor

Nurseli İdiz Geri Dönüyor

Bir yandan da yeni bir tiyatro oyunu için sahneye çıkmaya hazırlanan Nurseli İdiz, aynı dönemde bir de sinema filmine başlayacak. Geçtiğimiz haftalarda yaşadığı tatsız olayları unutmak istediğini belirten ünlü oyuncu, Bundan sonra sadece işimle gündeme geleceğim diyor.

Gani Müjde'nin senaryosunu yazıp yapımcılığını üstlendiği Harem adlı tarihi komedi dizisinde Mozaikli Valide Sultan karakterini canlandırmaya başlayan, aynı dönemde yeni bir tiyatro oyunu ve bir sinema filmi için de imza atan Nurseli İdiz Bu işlerle birlikte küllerimden yeniden doğacağım. Bunca yıllık meslek hayatımda ilk defa bir ekiple çalışmaya başladım ve kendimi Özgür Aras'a teslim ettim.

En son yaşadığım olaylardan sonra Özgür Aras krizi yönetti, şimdi doktorumdan diyetisyenime iş takibinden medya ilişkilerime kadar her şeyle ilgileniyor. Biranda üç işin içinde buldum kendimi. Tüm yaşadıklarımdan sonra her şerde bir hayır vardır diyorum. Artık kendime ve ekibime tek bir sözüm var sadece çalışacağım diyor.

Parlak bir tiyatro ve televizyon geçmişine sahip olan oyuncu Nurseli İdiz, geçtiğimiz haftalarda Çeşmede yaşadığı olayla gündeme gelmişti. Yaşadığı sıkıntılı günleri tedavi gördüğü Bipolar hastalığına bağlayan Nurseli İdiz, hastalığının nüksettiği dönemlerde kendisini iyi yönetemediğini belirtiyor.

Psikiyatride duygu durum bozukluğu olarak karşılık bulan Bipolar bozukluk tedavisi gören Nurseli İdiz, bu zor günleri atlatmak için kendini işine verdi. Geçtiğimiz hafta ünlü fotoğrafçı Lara Sayılganın objektifine poz veren Nurseli İdiz, yeni projeleriyle kendinden söz ettirecek.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

SinemaTiyatro
Görüş Bildir