Nuri Alço: "Kıvanç Tatlıtuğ'u Kendime Yakın Buluyorum"

0PAYLAŞIM

Kıvanç Tatlıtuğ'u Kendime Yakın Buluyorum

Kıvanç Tatlıtuğ'u Kendime Yakın Buluyorum

İşte Nuri Alço'nun açıklamalarından satır başları şöyle;

Kıvanç Tatlıtuğ her rolü oynuyor. Psikopatı da oynuyor, masumu da oynuyor, ama diğerleri hep aynı. Kenan İmirzalıoğlu hep aynı mesela; mimikleri, yüz ifadesi hep aynı. Necati Şaşmaz da aynı; Kurtlar Vadisi dışında başka bir şey çekilse başrol oynaması mümkün değil.

Kıvanç Tatlıtuğ'u çok beğeniyorum. Kendime yakın buluyorum. Bilhassa psikopat rollerindeki halleri; bana yakın haller. Aynı zamanda Kıvanç hiçbir zaman kadınla kızla gündeme gelen bir oyuncu değil ve çok saygılı. İlk kez Ekrem Bora'nın cenazesinde görmüştüm Kıvanç'ı... Cenazede o kadar saygılıydı ki; bilhassa eski oyunculara karşı.

Bizim zamanımızda sevgilimiz bile setlere gelemezdi...Öyle bir şey olsa yönetmen direk kovardı. Evli insanların böyle şeyler yapması çok yanlış. Çocuğun var, sorumluluğun var. Hovardalık olarak yapıyorsan yap kardeşim; o güzel bir şey... Kimseye belli etmeden yap. Ama evine de git. Evini ihmal ederek yaşarsan; çok yanlış. Genç adam her zaman hovardadır, yapar; ama gizli kapaklı yapar. Ben yemeğe gitmiyor muyum kardeşim; gidiyorum. Ama kameraların nerede olduğunu da biliyorum.

Hülya Avşar ve Fatma Girik ile oynamayı çok seviyordum. Birlikte rol almaktan en çok mutlu olduğum oyuncu Fatma Girik'ti. Yaşatıyordu seni, rol yaptığın o anı yaşatıyordu sana. Hülya Avşar o zaman güzellik yarışmasından gelmiş. O dönem herkes aşıktı Hülya Avşar'a. Ona aşık olmamak mümkün mü?

Neden seviliyoruz; çünkü koruyabildiğimiz bir çizgimiz var.

Biz aşkla işi hiç birbirine karıştırmadık. Bana aşık olan üniversiteli kızlar da var, saldırıyorlar, ama saygı sevgi orada kalmalı. Biz bunu yaptık ve şu an için de çok mutluyum.

Usta oyuncu filmlerde nasıl tokat atıldığını anlattı. Gizem Hatipoglu'yla birlikte tokat sahnesini canlandıran Alço, yeni çekilen tokat sahnelerinin ise gerçekçi olmadığını vurguladı.

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir