Nükhet Duru Instagram'dan "Menopoza Girmişsin" Diyen Takipçisine Kapak Gibi Bir Cevap Verdi

24PAYLAŞIM

Siz ne zaman kadınları rahat bırakacaksınız çok merak ediyorum!

Nükhet Duru, Türk Pop Müzik tarihinin en değerli isimlerinden biliyorsunuz. Onun şarkılarıyla büyüyüp hâlâ daha onun şarkılarına doymayan bir nesil var.

Müzik kariyeri tartışmasız olan Duru, aynı zamanda güzelliğiyle yıllara meydan okuyan bir kadın. Bu yüzden ondan ilham alan birçok kadın olduğunu da biliyoruz.

Instagram ve Twitter gibi sosyal medya araçlarını aktif olarak kullanan Nükhet Duru'yu bir takipçisi sinirlendirdi. Yorum yaparken haddini aşan bu kişiyi Nükhet Duru şu şekilde ifşa etti.

Ve bu takipçisine altından kalkamayacağı bir cevap verdi. Çünkü çok haklı!

Kısa sürede Nükhet Duru'ya sosyal medyadan birçok destek mesajı geldi.

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Sen harikasın Nünü, aynen böyle biz sana bayılmaya devam ❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
maya-karia

Nükhet hanım çok sevdiğim sanatçılardan biridir. Ben sanatçının yaşına bakmam sesine yorumuna bakarım. Ayrıca ibadetten, öteki dünyadan bahseden dindar geçinen dindara gelince. Yahu küçücük oğlan, kız köpek, kedi, tavuk, şişe, damacana ne varsa müktünüz halen ölümde var diye konuşuyorsunuz. Ölüm sizlerede var da ama halen vaz geçmiyorsunuz. Sana ne kadının menopozundan oyundan buyundan yoksa antrapozdamısın?

onediocom-bokunu-artik-kullanm

COK KAFAYA TAKMAYİN O BİLİR İBADETİNİ

avataryangchen

Bu nasıl güzel bir üslup ya... Bir de şimdiki sanatçıyım diye geçinenlere bakın. Asalet akıyor Nükhet Duru'dan. Ayrıca instagram kullanıcı adına gmailcom yazan bir insansın, mantık arayamayız bu vatandaşta :D

sensizsinema24

Nükhet Duru'nun üslubu.. O kelime seçişleri, söylenmesi gereken her şeyi olabilecek en iyi şekilde ifade etmesi.. 3 Çok tatlı çok :)

turba

Kadin hep gorundugu yaşdadir, bilin istedim)))

Görüş Bildir