Nokia'dan İlginç Bir Cihaz: Treasure Tags!

4PAYLAŞIM

Nokia'dan İlginç Bir Cihaz: Treasure Tags!

Nokia'dan İlginç Bir Cihaz: Treasure Tags!

Nokia'nın "Treasure Tags" isimli bu ufak cihazı, cebimizle çalışıp bizi büyük bir dertten kurtaracak

Nokia bir süredir telefon kullanıcılarına çok farklı noktalardan yaklaşıyor. İlk olarak Treasure map isimli ürünü ile insanların beğenisini toplayan firma, bu sefer de Lumia ile birlikte çalışacak, Treasure Tag isimli bambaşka ve bir o kadar da ilgi çekici ürünü ile karşımıza çıktı.

Treasure Tags üzerinde NFC ve Bluetooth barındıran, ufak bir anahtarlıktan başka bir şey değil aslında. Fakat onu özel yapan üzerine takılı ürünü, yani bir noktada kendisini, evde unuttuğumuz zaman telefonumuza bir uyarı sinyali yollaması ve telefonumuzun da bize korna benzeri sesle durumu hatırlatmasını sağlıyor olması. Eğer Treasure Tags'ı ev içerisinde unutursak, ona bağlı hiçbir ürünü geride bırakmayacağımız resmen garanti; tabii cep telefonumuzu da içeride unutmadığımız sürece... Cihazın üzerine birden fazla eşya alabilecek genişlikte bir alanı bulunuyor ki anahtar başta olmak üzere, cüzdan dahi takmak mümkün.

Ürün Lumia Black güncellemesine sahip tüm Lumia cihazlarda çalışıyor. Ayrıca iOS ve Android için de uygulama üretilmiş durumda. Mavi, sarı, beyaz ve siyah renk seçenekleri ile satışa sunulacak olan cihaz, 29.90 dolarlık etiket fiyatıyla görücüye çıkacak.

chip

Haberin Tamamı İçin:
Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir