Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Nişanlısına Duyduğu Aşkı Legolarla Anlatan Bir Animatörün Hazırladığı Bu Videoya Bayılacaksınız!

-
Abone ol

Animatör Kevin Ulrich, nişanlısı Celina Frenn'le olan aşk hikayelerini anlatmanın oldukça şirin bir yolunu bulmuş. İlişkilerindeki önemli anları Lego kullanarak canlandırdığı 73 saniyelik bir video hazırlayan Kevin, BuzzFeed'e tanışma hikayelerini, ilişkilerini ve videonun ortaya çıkış sürecini anlattı:

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/terripous/this-...

1. "Celina'ya sürpriz yapmak için aşk hikayemizin Lego videosunu hazırlamak istedim." diyor Kevin.

Uzun yıllar boyunca bu işle uğraşan Kevin, 2013 yılında Lego Grubu'nun Hobbit oyuncakları için video hazırlamakla görevlendirilmiş. Dolayısıyla bu alanda bir uzmanlığa sahip.

2. Video, Kevin'in bir iş arkadaşıyla çıkmamak konusunda ettiği yeminin üstüne, Celina'nın kılıçlar ve Yüzüklerin Efendisi'ne olan ilgisiyle animatörümüzün gönlünü çelmesiyle başlıyor.

Çift, Kevin'ın çalıştığı medya kuruluşunda Celina'nın staj yapmaya başlamasıyla tanışmış. "Babası müşterimizdi ve onunla çok iyi anlaşamıyordum; bu yüzden Celina'ya çıkma teklifi etmemek için iki sebebim olmuştu. Ama sonunda asla onun gibi birini bulamayacağımı fark ettim ve engeller buna değerdi. Artık iş arkadaşı değiliz ve babasıyla da oldukça yakınız."

3. Harry Potter ve Disneyland'e olan tutkuları Kevin ve Celina'nın çabuk kaynaşıp arkadaş olmalarına sebep olmuş. Kevin gittkçe Celina'nın "mükemmel" olduğunu düşünmeye başlamış.

"Birbirimizi tanıdığımız ilk 6 ay, birlikte olmamız gerektiğine dair işaretlerle doluydu, ancak geçmişte yaşadığım kötü deneyimlerden dolayı inatla direniyordum. Sonunda pes ettim ve 'Sen bu riske değersin.' dedim."

4. Kevin'in videosu, yaşadıkları gerçek anlardan besleniyor. Celina'ya bir ağacın üstünde çıkma teklifi ettiği bu an gibi...

5. Akvaryum ve hayvanlara düşkün olan çiftimiz böylece çıkmaya başlamışlar.

"Bizim için her hafta bir macera ve bu maceraları birlikte yaşamak hoşumuza gidiyor." 

6. Ve tabii bir de Harry Potter'a olan tutkuları!

"Elbette 73 saniyelik bir video 2 yıllık bir ilişkiyi tamamen özetleyemez. Ancak ben, arkadaşlarımız ve ailelerimiz, videonun aşk hikayemizin nasıl göründüğü ve hissettirdiğini anlatan küçük büyüleyici bir resim olduğunu düşünüyoruz."

7. Kevin, Celina'ya evlenme teklif ettiği bu anı oldukça gerçeğe uygun olarak yansıtmayı başarmış.

8. Kevin'in bu şaheseri hazırlaması haftada 70 saatini almış. Özel efektler düşünüldüğünde bu kadar kısa sürede yapılmış olması oldukça etkileyici.

9. Projenin en zor tarafı ise Celina'ya sürpriz yapmak olmuş.

"Kiraladığım ofis onunkinin yanındaydı, o yüzden o anlamadan videoyu hazırlama şansım yoktu. Düğünümüze birkaç hafta kala Celina 'Bizimle ilgili bir Lego videosu hazırlasan harika olmaz mıydı? Yapmak zorunda değilsin. Ama istersen, gerçekten harika olur!' demeye başladı. Böylece ağzımdaki baklayı çıkardım ve zaten böyle bir planım olduğunu ona söyledim; bunu tamamen bir sürpriz olarak saklamam imkansızdı. Bana güvenmesini ve ortaya çıkan şeyi seveceğini söyledim. Ve gerçekten de öyle oldu, videoya bayıldı."

10. 17 Nisan'daki düğünlerinde nerd kültürüne dair çok fazla ayrıntı olmayacağını söylüyor Kevin. "Nerd kültürü, hobilerimizi ve kariyerlerimizi tanımlıyor ancak evlilik hayatımızı tanımlamaması gerektiğine karar verdik." diyor.

"Yine de eğlenceli küçük göndermeler olacak. İlk dansımızı bir Disney şarkısı olan "At Last I See the Light"ta edeceğiz ve gecenin son şarkısı 'Lego Filmi'nden ‘Everything is Awesome! olacak. Böyle ince detayların yeterli olduğuna ve düğünün nerd kültürüne yakın olmasından ziyade klas olmasına karar verdik. Ne de olsa hayatımızın geri kalanında birlikte istediğimiz kadar nerd olabiliriz."

11. İşte bu şipşirin aşk hikayesini ölümsüzleştiren o video:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
notthatreligious

Hayallerimdeki nerd aşk :,(

delirium

Sonda Gollum'u beklemiyordum ahsahsha

Görüş Bildir