Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ninja İsmini ve Hikayeni Öğrenmek İçin Seni Hemen Böyle Alalım!

2.5bPAYLAŞIM

Sahip olduğunuz ismi, yaşadığınız yeri biliyorsunuz. Peki ya Japonya'da bir ninja olsaydınız? İşte biz o kişiyi size getirdik. Hemen oyuna efendim!

Not: İsminizi, soyisim ve ikinci isim olmadan gireceksiniz.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arda-aksut2

Senin ninja ismin Kashiteka. Yakuza bir babanın çocuğu olarak dünyaya geldin. Varlık içinde büyüdün. En iyi eğitmenlerden dersler aldın. Ama yine de bir şeyler eksik gibiydi. Babanın yaptığı işten rahatsız oluyor, kendini daha asil bir işe uygun görüyordun. Bir gün bütün gemileri yakmaya karar verdin ve kendini devlete bağlı bir asker olarak buldun. Belki babanın bütün saygısını yitirdin ama artık kendi içinde daha huzurlu bir insan oldun.

emir-emre1

He mq renjiyoyu ben oldürdüm

neytiri

Gishiturin. nice hocam

irukurunu-kanboratsu

huhhaahahahuahauahhaah imparatorum var mı bana yan bakanKyoto’da kraliyet ailesinin ilk çocuğu olarak dünyaya geldin. Ailenin varlık içinde olması ve bölgeyi yönetmesi senin bütün imkanlara sahip olmanı sağladı. Babanın yerini alacak olman bir taraftan omuzlarına büyük bir yük olsa da, sen işin yönetimden çok askeri kısmıyla ilgileniyor ve büyük bir savaşçı olmak istiyordun. Bölgenin en büyük kılıç ustasından aldığın eğitim seni önce iyi bir savaşçı sonra da iyi bir komutan yaptı.

cerkesomer

Lan yalan be, adımı yeniden yazdım rastgele hikaye veriyor.

Görüş Bildir