Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ninja İsmini ve Hikayeni Öğrenmek İçin Seni Hemen Böyle Alalım!

-

Sahip olduğunuz ismi, yaşadığınız yeri biliyorsunuz. Peki ya Japonya'da bir ninja olsaydınız? İşte biz o kişiyi size getirdik. Hemen oyuna efendim!

Not: İsminizi, soyisim ve ikinci isim olmadan gireceksiniz.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
neytiri

Gishiturin. nice hocam

irukurunu-kanboratsu

huhhaahahahuahauahhaah imparatorum var mı bana yan bakanKyoto’da kraliyet ailesinin ilk çocuğu olarak dünyaya geldin. Ailenin varlık içinde olması ve bölgeyi yönetmesi senin bütün imkanlara sahip olmanı sağladı. Babanın yerini alacak olman bir taraftan omuzlarına büyük bir yük olsa da, sen işin yönetimden çok askeri kısmıyla ilgileniyor ve büyük bir savaşçı olmak istiyordun. Bölgenin en büyük kılıç ustasından aldığın eğitim seni önce iyi bir savaşçı sonra da iyi bir komutan yaptı.

cerkesomer

Lan yalan be, adımı yeniden yazdım rastgele hikaye veriyor.

hasan-yilmaz27

Senin ninja ismin Rikaarikato. Tokyo’da dünyaya geldin. Asker bir babaya sahip olmak seni ve aileni her zaman disiplin içinde tuttu ve savaş sanatlarına çok erken yaşta merak salmanı sağladı. Sen de tıpkı baban gibi asker olmak isterken hayat seni çok daha garip bir noktaya itti. Babanın vefatının ardından paraya sıkışmanız sonucu kendini Yakuza'ya girmiş olarak buldun ve kiralık katil olarak büyük başarılar elde ettin.

leyla-m-va

Senin ninja ismin Tsutametushi. Kobe bölgesinin batısında doğdun ve uzun yıllar burada yaşadın. Kendini her zaman bir gezgin olarak gördün ve küçük yaşta çalışmaya başladın. Dünyayı gezmek en büyük hayalindi. Yıllarca kendini savunma konusunda eğittikten sonra hayalini gerçekleştirme fırsatını elde ettin ve tüccarların güvenliğini sağlayan bir Samuray olarak dünyayı gezdin.

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

FacebookJaponyaonedio
Görüş Bildir