Nihat Doğan ve İzzet Yıldızhan'ın Otel Odasında Toplu Fuhuş Skandalı Yaşadığı İddiasına Dair İlginç Detaylar

815PAYLAŞIM

Magazin tarihinin en skandal haberlerinden biri olabilir...

Şimdi sizi 2011 yılında gerçekleşen ve oldukça sıradan görünen bir bürokrat düğününe götüreceğiz. Daha doğrusu düğünde sahneye çıkan sanatçılarla ilgili bir olaydan bahsedeceğiz.

Olay, Ankara'nın en tanınmış otellerinden birinde geçiyor. Düğün, dönemin Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın oğlunun düğünü.

Düğünde sahneye çıkması için birçok ünlü sanatçı davet edilmişti. Ebru Gündeş de onlardan bir tanesiydi mesela. Buraya kadar her şey normal...

Bir de solist olarak Nihat Doğan ve İzzet Yıldızhan davet edilmişti. Her iki şarkıcı da sahne performansları bittikten sonra aynı oteldeki odalarına çıktılar.

Bir süre sonra İzzet Yıldızhan, daha önceden de tanıştığı E.S.K.'yı düğünden sonra odasına gelmesi için arıyor. E.S.K., yanında 3 arkadaşı ile birlikte Yıldızhan'ın odasına gidiyor.

İzzet Yıldızhan, daha sonra kendi odasında bulunan arkadaşı Nihat Doğan'ı arayıp odasına davet ediyor.

Kadınların ifadesine göre İzzet Yıldızhan, 4 kadınla odada birlikte olduktan sonra Nihat Doğan geliyor ve bir süre sonra Doğan odadan kimseyle birlikte olmadan çıkıp gidiyor.

Nihat Doğan odadan çıktıktan 1 saat sonra yeniden İzzet Yıldızhan ve kadınların bulunduğu odaya geçiyor.

Yine kadınların ifadesine göre bu esnada Nihat Doğan, üç kadınla da birlikte oluyor. Bu esnada İzzet Yıldızhan, diğer kadınla birlikte odanın başka bir bölümüne geçiyorlar.

İzzet Yıldızhan ve diğer kadının bulunduğu yerden bağrışmalar gelmeye başlayınca ekip o tarafa doğru yöneliyor.

Kadınların iddiası, İzzet Yıldızhan'ın kadınla ters ilişkiye girmek isteme çabası ve karşılık bulamaması ve bu yüzden de şiddet uyguladığı yönünde. Hatta yine polisteki ifadelerine göre Yıldızhan silahla darp girişiminde bulunmuş ve "polise giderseniz ailenize her şeyi anlatırım" diye de tehdit etmiş.

Ancak İzzet Yıldızhan, kadının parayı az bulduğu için olay çıkardığını ve derhal otelden arkadaşlarını alıp gitmesini söylediği için bunların yaşandığını ifade etmiş.

Bunun ardından kadınların bir kısmı şikayetçi olurken diğerleri olmuyorlar. İzzet Yıldızhan ile birlikte olan kadınlardan birinin ifadesi şöyle: 

“Yıldızhan olay çıkarınca rezil olmamak için bağırmadık, bizden güçlü olduğu için karşı koyamadık. Bir ara ben N. ile banyoya gittim. Bu sırada içeriden çığlık ve ağlama sesleri duyduk tekrar odaya geldik. Yıldızhan’ın M. Y. ile ilişkiye girdiğini gördüm.... İzzet ‘Beni şikâyet edemezsiniz’ diyerek silah çekti. Ben kendisinin elinden gri renkli tabancayı aldım ve havluya sardım... Bize de susmamız için para vermeye çalıştı ve ‘Devam edelim’ dedi. Biz de parayı kabul etmedik ve sesimizi çıkarmadan odadan ayrıldık.” N.U. ise “İzzet sadece isteğim dışında ikinci ilişkiye benimle zorla girdi. Şikâyetçi değilim” dedi.

Daha önce medyaya bu olayın iftira ve komplo olduğunu söyleyen İzzet Yıldızhan'ın karakoldaki ifadesi ise şöyle oluyor:

"Kadınlarla para karşılığı birlikte oldum. Her birine 200 dolar verdim. M.Y.’nin isteğiyle ters ilişkiye girmeye karar verdik. Fakat gerçekleşmedi. Ben de daha sonra vazgeçtim. Ben bir kişiyim bayanlar 4 kişi. Zorla ilişki olması mümkün değildir. Hatta E.S. hariç diğer iki bayan lezbiyendir. Suçlamaları kabul etmiyorum. M. ve E.S.’yu dövmedim. Aramızda paranın azlığından dolayı tartışma çıktı. Silah çekme olayı kesinlikle olmadı. Bana ait ruhsatlı silahım masanın üzerinde duruyordu, elime almadım”

Nihat Doğan'ın polisteki ifadesi de şurada:

"E. S. K., N. U., M. Y. ve Y. A. isimli bayanları tanımıyorum. 29.10.2011 günü saat: 02.00 sıralarında İzzet YILDIZHAN beni arayarak 1518 nolu odaya çağırdı. Odaya girdiğinde isimlerini burada öğrendiği bayanların odada İzzet ile birlikte olduğunu gördüm. Ortamı beğenmediğim için odadan çıktım. İzzet, 03.30 sıralarında beni tekrar araması üzerine 1518 nolu odaya tekrar gittim. Bayanlar ile cinsel ilişkiye girmedim. Daha sonra odadan ayrıldım. Olaylardan haberim yok"

Bu olayın en garip kısımlarından bir tanesi de Nihat Doğan'ın katıldığı Teke Tek programında yaşanıyor. Fatih Altaylı, Nihat Doğan'a o geceyi sorunca aynen şöyle cevap alıyor:

“Anayasa görüşmelerinin yapılacağı gün 24 şehidin gelmesi manidardır. Bu işin arkasında İsrail vardır. İsrail’i tanımamamız gerektiğini söyledim. Bu sözlerimden üç gün sonra otel iftirası patlak verdi” dedi. Konunun kendi dışında geliştiğini söyleyen Doğan, telekızları İsrail ajanı olarak niteledi.

Daha da acayibi, İsrail bu sözlere resmi olarak karşılık veriyor:

İsrail’in Ankara Büyükelçiliği Sözcüsü Nizar Amer'in sözleri şöyle: “Nihat Doğan’ın sözlerini duydum. Herkes bir şeyler söyleyebilir, iftiralar atabilir. Bu tür iddialara cevap vermiyoruz. Ama söyledikleri komik”

Olayla ilgili dava açılıyor. Kadınlar "Fazla alkol almıştık, tartışma da yaşanınca kızgınlıkla şikâyetçi olduk, şikâyetimizi geri alıyoruz” şeklinde ifadelerini değiştiriyorlar.

İzzet Yıldızhan da kadınlarla kendi rızaları ile ilişkiye girdiğini belirterek, “Ters ilişki gerçekleşmiş olsaydı veya başlarına silah kabzası ile vursaydım, bu hastane raporlarıyla ortaya çıkardı”diyor mahkeme İzzet Yıldızhan'ın beraatine karar veriyor.

Nihat Doğan da o geceyle ilgili "Benim olaydaki tek unsurum, şahitlik' diyor ve olay hem resmi makamlarca, hem de kişiler tarafından noktalanıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
feridun.baylan

iki tane kıro z*k*ne sahip çıkamamış hepsi bu ve bu iki barzodan biri ahlak bekçisi şerefsiz diğeri metres düşkünü piç sık ne beklersin paraları kadar varlar yoksa kim sikler bunları

mavi-rosa-mora

Nihat Doğan geliyor, kadınlarla birlikte olmadan gidiyor, 1 saat sonra yine geliyor, 3 kadınla birlikte oluyor: VİAGRA

des

nihat doğan : karı kokuyodu aga

gokmen-arslan

Gözler Alişan aradı şu isimleri görünce

bapsi

Pisliklerin üstüne sifon çekilir.

Görüş Bildir