Necmettin Erbakan Taburu Kurdular!

 > -

Necmettin Erbakan Taburu Kurdular!

Necmettin Erbakan Taburu Kurdular!

Suriye'de Esed güçlerine karşı mücadele veren muhalifler 'Necmettin Erbakan Taburu' kurup Saadet Partisi camiasından kendileriyle görüşmesini istediklerini açıkladı.

Erbakan'ın talebeleriyiz

Kendilerini Necmettin Erbakan'ın talebeleri olarak tanıtan muhalifler, 'İsrail ile bir kere bile çatışmayan zalim Esed güçlerine karşı direnişimizi sürdüreceğiz' mesajını veriyor.

Video paylaşım sitesi YouTube'a yüklenen görüntülerde, ellerinde silah ve roket atarlar olan bir grup direnişçi, merhum Başbakan Necmettin Erbakan'ın fotoğrafını iki yanında Kuran Kerim koyarak Türk ve Kürt halkının yanı sıra Saadet Partisi camiasına çağrıda bulunuyor.

Esed'i dinlediğin gibi bizi de dinle

Necmettin Erbakan Taburu askerlerinin sözcüsü, Türkiye'deki Milli Görüş harekatından bazı liderlerin İran yanlısı kesimler tarafından Suriye konusunda yanıltıldığını iddia ederek Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak'a sesleniyor. Necmettin Erbakan Taburu'nun sözcüsü, 'Saadet Partisi'nin değerli liderinin tıpkı Beşşar Esad ile görüştükleri gibi Suriye direnişçileriyle de görüşmeye ve amaçlarımızı ve araçlarımızı bizim dilimizden dinlemeye davet ediyoruz' diyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BaşbakanBeşer EsadİranİsrailSuriyeYoutuberoket
Görüş Bildir