Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ne Tür Bir Manyaksın?

28bPAYLAŞIM

Herkesin içinde bir manyak mutlaka vardır. İçinizde ne tür bir manyak var, testin sonuncunda öğrenebilirsiniz. İçinizdeki manyağı lütfen içinizde tutun. Sevgiler ve hürmetlerle başlayalım.

1. Öncelikle hangi sahne sence daha etkileyici?

2. Tehlike anında nasıl birine dönüşürsün?

Ben kendim tehlikeyim.
Korkarım ama geri çekilmem!
Eğlenceli olabilir.
Başımın çaresine bakarım.
Soğukkanlı olmaya çalışırım.
Tehlikeyi tanımaya çalışırım.

3. Hangi korku filmi karakteri ile arkadaş olmak isterdin?

4. Dedektif olsan nasıl bir cinayeti araştırmak isterdin?

Seri katiller her zaman ilgimi çekmiştir.
Fark etmez, hepsi katil. Ben bulurum.
Yakalamaktan zevk alacağım bir katil olmalı.
Katil tanıdık olmalı, araştırarak bulmalıyım!
Nefret cinayetlerinin hikayelerini merak ederim.
Mistik bir şeyler olsa harika olur.

5. Hangisini yapabilmeyi isterdin?

6. Son olarak dünyayı ele geçirsen ne yapardın?

Ay ben bu sorumluluğu kaldıramam!
Tabii ki de yok ederdim.
Bununla uğraşmak istediğimi hiç sanmıyorum.
Adalet getirirdim.
Biraz dünyanın canını sıkardım.
Ne yapacağımı bilemezdim.

Senin manyaklığın yalnızlığın!

Yalnızlık konusunda tam bir manyaksın! Etrafında insana hiç tahammülün yok. Evine misafirliğe gelenlerin bile kendilerini balkondan atmasını istiyorsun. Survivor adasına gitsen ilk işin kendi takımından ayrılıp ayrı bir kulübeye yerleşmek olur. Sağa sola laf sokup duruyorsun. İki dakika rahat versin insanlar sana. Yakında kalabalık bir sokağa çıkıp "hepinizin ağzına sıçarım ulan!" diye bağıracaksın. Alıp başını tek başına yolculuk yapmak manyaklığına iyi gelen tek şey. İnşallah kendini kontrol altında tutabilirsin.

Sen bir intikam manyağısın!

Sana yapılanı asla unutmuyorsun. Bedelini ödettirene kadar geceleri uyku haram sana. Bu uğurda ince ince planlar yapıyorsun. Sana haksızlık edenler eninde sonunda bunun bedelini öder. Etrafında kendilerine yapılanı unutan sevdiklerine de sinirleniyorsun. Onların bile intikamını almak istiyorsun. Ay resmen intikam canavarısın! Sana ortamda küçük bir laf sokanın bile vay haline. Bin misli karşılığını alacaktır. Bulaşılması gereken en son manyaksın. Hafızan da fil gibi maşallah. Allah şerrinden korusun!

Sen tam bir duygusal manyaksın!

Senin kadar ölümüne seven, senin gibi sonuna kadar sadık bir insan olamaz. İnsan biraz esnek olur. Fakat bu sende yok. Sen ya hep, ya hiçcisin. İnandığın yoldan asla dönmezsin. Sonuna kadar gidersin. Tutkularınla yaşıyorsun. Her şeyi çok derin hissediyorsun. Bu da seni fazlasıyla manyak yapıyor. Bazen hislerin ağır geldiğinde ortalığı yakıp yıkıyorsun. Çevrendekiler bu anlamda seni kestiremiyor. Kimse senin değerlerine en ufak bir eleştiride bulunamaz. Hemen ortalığı dağıtıyorsun. Duygusallığın manyaklığa dönüştüğü ender insanlardansın. Sevgin de nefretin de çok zor be!

Düz manyaksın!

Senin için ayrı kategori açmaya gerek yok. Sen gerçekten sadece manyaksın! Allah yakınlarına sabır versin. Hasta zevklerin, tuhaf ilgi alanların ve garip tepkilerinle zaten etrafındakileri şüphelendiriyorsun. İnşallah ehliyetin yoktur ve trafiğe çıkmıyorsundur. Özünde iyi bir insan olman, manyak derecede farklı bir insan olmanı değiştirmiyor. Masandan kalemini alsa biri, yaygara çıkarıyorsun, biri kedine pıss dese içinden canavar çıkıyor. Bazen tepkilerine pişman oluyorsun ama acaba gizli şeker mi var sende? Bir doktora mı görünsen ne yapsan? Çevrene yazık, sana bir şey olmaz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
im_angel42

Sen bir İntikam Manyağısın Çoq Doğru

yazarvedoktorolmayolunda

Sen bir intikam manyağısın!

cosmick-black

evet ben düz manyağım dümdüz

buse-altinisik1

Yalnızlık konusunda tam bir manyaksın! Etrafında insana hiç tahammülün yok. Evine misafirliğe gelenlerin bile kendilerini balkondan atmasını istiyorsun. Survivor adasına gitsen ilk işin kendi takımından ayrılıp ayrı bir kulübeye yerleşmek olur. Sağa sola laf sokup duruyorsun. İki dakika rahat versin insanlar sana. Yakında kalabalık bir sokağa çıkıp "hepinizin ağzına sıçarım ulan!" diye bağıracaksın. Alıp başını tek başına yolculuk yapmak manyaklığına iyi gelen tek şey. İnşallah kendini kontrol altında tutabilirsin. Doğru tek başıma sokağa çıkmadığım gün çok az

murat-snl

valla doğru pek çok defa motosiklete atlayıp günlerce tek başıma huzurlu yolculuk yaapmışlığım vardır....Yalnızlık konusunda tam bir manyaksın! Etrafında insana hiç tahammülün yok. Evine misafirliğe gelenlerin bile kendilerini balkondan atmasını istiyorsun. Survivor adasına gitsen ilk işin kendi takımından ayrılıp ayrı bir kulübeye yerleşmek olur. Sağa sola laf sokup duruyorsun. İki dakika rahat versin insanlar sana. Yakında kalabalık bir sokağa çıkıp "hepinizin ağzına sıçarım ulan!" diye bağıracaksın. Alıp başını tek başına yolculuk yapmak manyaklığına iyi gelen tek şey. İnşallah kendini kontrol altında tutabilirsin.

Görüş Bildir