Ne Kadar Sevimlisin?

3.5bPAYLAŞIM

Yapmanız gereken çok basit. 8 soruyu cevaplamak ve ne kadar sevimli olduğunuzu görmek. Bakalım ne kadar sevimlisin? 

Öğrenmek için haydi teste!

1. Haydi başlayalım💙 Sevimli olmak bir emoji olsa bu hangi emoji olurdu sence?

2. Görsele baktığında hangi renk senin daha çok dikkatini çekiyor?

3. Pekii tam şu an bir fırsatın var ve bir yeri keşfedeceksin. Hangisini seçerdin?

Yağmur ormanları
Yanardağ
Okyanusun derinlikleri
Çöl

4. Sana en sevimli gelen Şirin'i seç bakalım şimdi de.

Bebek Şirin
Süslü Şirin
Gözlüklü Şirin
Şirine
Tembel Şirin
Şirin Baba

5. En yakın arkadaşın olması için bu hayvanlardan hangisini seçerdin peki?

Ördek
Köpek
Panda
Kaplan

6. Biraz da geçmişinden bahset bakalım: Küçükken nasıl bir çocuktun?

7. Şimdi de bize hangi dönemin tarzı sana daha sevimli geldi onu söyle.

40'lar
50'ler
60'lar
70'ler
80'ler
90'lar

8. Son olarak şu tweete 4 üzerinden kaç puan verirsiniz? ( 1:Çok kötü mizah, 4:sesli güldüm)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Sen dünyanın en sevimli insanısın!

Sen bu dünyaya gelmiş en sevimli insanlardan birisin! Her girdiğin ortamda insanlar gözlerini senin üzerinden alamıyor. Ortamlarda adeta bir yıldız gibi parlıyorsun. Gülen yüzünle, tatlı gülüşünle her zaman imrenilen bir yapın var. Konuşmaya başladığında dudağından dökülen kelimelere insanlar hayranlıkla bakıyor. Konuşmanın sonu gelmesin istiyorlar. Karşındaki insanları etkilememe gibi bir ihtimalin yok. Seni bir bulan bir daha bırakmamak için neler yapıyor neler... İnsanlarda öyle bir iz bırakıyorsun ki ömürleri boyunca kalplerinde kazınıyorsun. Seninle bir kez yola çıkanın bu sevimli insanı unutması mümkün değil!

Doğuştan sevimlisin! Sevimlilik senin kanında var!

Sevimlilik senin sonradan edindiğin değil doğuştan kazandığın bir yetenek. Dünyanın en sevimli insanı değilsin belki, ama sevimlilik senin kanında var. Bir mıknatıs gibi insanları kendine çekiyorsun. Ve bunun da farkındasın. Hoşuna gitmiyor değil. Sevimli olacağım diye kendini zorlamıyorsun, içinden gelen zaten bu. Yaptığın seçimlerden anladığımız kadarıyla bu özelliğinle etkileyemeyeceğin insan yok. Aldığın nefes, içtiğin su gibi işlemiş benliğine sevimlilik. Düşünceli, nazik, kibar ne kadar etkileyici özellik varsa sende toplanmış. Senin gibi insanların özlemiyle yanıp tutuşuyor bu dünya!

Kararında sevimlisin!

Sen her şeyi kararında olan bir insan olarak tabii ki sevimlilik konusunda da tam kararındasın. Sendeki doğal güzellik ve sevimlilik yani, bunun için ekstradan bir çaba sarf etmiyorsun.  Her zaman hafif bir sevimliliğin var fakat sen bunu asla göze sokmuyorsun. Seni tanıyan sendeki sevimliliğii daha rahat görüyor. Dışarıya karşı kendini biraz koruyorsun diyebiliriz. Hiçbir ortamda göze batmaz, kimsenin kötü yorumlarına maruz kalmazsın. Bu yüzden de insanlar seni severler. Bu yapmacıksız doğal halin seni zirveye taşıyacak. E o zaman da bizim hakkımızı verirsin!

Tarkan filmindeki ahtapot ne kadar sevimliyse sen de o kadar sevimlisin!

Senin kanında bir gram bile sevimlilik yok. İnsan az gülümser azıcık eşe dosta tatlılık yapar. Evet şansın olsa şu an kafama taş atarsın. Fakat sırf senin gönlün olsun diye yalan söyleyecek değiliz. Değilsin işte sevimli😁 O suratsızlık, o ciddiyet, insanın içini karartıyor valla! Kırk yılda bir gülümsesen incilerin dökülür sanki. Testi de niye çözdün hiç anlamadık. Sevimli olup olmadığını merak ettiğine göre içinde ufacık da olsa sevimli olma ihtimali var. Acaba var mı yoksa ya? 😊

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mela-bilgehan

mantıklı

neva.anac

cokk tesekkur ederim onediocum

potterela

Sen dünyanın en sevimli insanısın! Sen dünyanın en sevimli insanısın! Sen bu dünyaya gelmiş en sevimli insanlardan birisin! Her girdiğin ortamda insanlar gözlerini senin üzerinden alamıyor. Ortamlarda adeta bir yıldız gibi parlıyorsun. Gülen yüzünle, tatlı gülüşünle her zaman imrenilen bir yapın var. Konuşmaya başladığında dudağından dökülen kelimelere insanlar hayranlıkla bakıyor. Konuşmanın sonu gelmesin istiyorlar. Karşındaki insanları etkilememe gibi bir ihtimalin yok. Seni bir bulan bir daha bırakmamak için neler yapıyor neler... İnsanlarda öyle bir iz bırakıyorsun ki ömürleri boyunca kalplerinde kazınıyorsun. Seninle bir kez yola çıkanın bu sevimli insanı unutması mümkün değil!

dreams_bonibon

Doğuştan sevimlisin! Sevimlilik senin kanında var!

veli-xidirov

bendede oyle cikti

dreams_bonibon

sevimlilik kardeşliği hdajhka

xanim

Doğuştan sevimlisin!Sevimlilik senin sonradan edindiğin değil doğuştan kazandığın bir yetenek. Dünyanın en sevimli insanı değilsin belki, ama sevimlilik senin kanında var. Bir mıknatıs gibi insanları kendine çekiyorsun. Ve bunun da farkındasın. Hoşuna gitmiyor değil. Sevimli olacağım diye kendini zorlamıyorsun, içinden gelen zaten bu. Yaptığın seçimlerden anladığımız kadarıyla bu özelliğinle etkileyemeyeceğin insan yok. Aldığın nefes, içtiğin su gibi işlemiş benliğine sevimlilik. Düşünceli, nazik, kibar ne kadar etkileyici özellik varsa sende toplanmış. Senin gibi insanların özlemiyle yanıp tutuşuyor bu dünya!

Görüş Bildir