Ne Kadar Kararsızsın?

-

En kötü kararlardan beterdi kararsızlık. Peki sen ne kadar kararsızsın? Öğrenmek için haydi teste!

1. Öncelikle o gün ne giyeceğine nasıl karar veriyorsun?

Asla karar veremiyorum.
Genelde ikinci denediğimi giyerim.
Önce her şeyi giyip denerim en güzel olanı seçerim.
Her zaman ne giyeceğime dair bir fikrim vardır.

2. Telefonunun ekranı kırıldı ve değiştirmeye karar verdin. Yeni telefonu alman kaç gün sürer?

1-2 gün araştırma sonunda doğru telefonu bulup alırım.
Anında gidip alırım.
Biraz telefonsuz kafa dinleyelim yaa :)

3. Pizza mı hamburger mi?

Pizza
Hamburger
İkisi de
Cevap vermek için kaç dakikamız var?

4. Diyelim ki sevgilinin doğum günü yaklaşıyor. Hediyesini ne zaman alacaksın?

Hele bi' son gün gelsin de.
Aylar öncesinden planlamıştım ne alacağımı.
Ben seçemem ya, bizimkilerden yardım isteyim.
Şimdi başlasam hediye bakmaya 1-2 güne ayarlarım bir şeyler.

5. Hafta sonu için kısa bir tatil planın var. Bagajının büyüklüğünü öğrenebilir miyiz?

En küçüğünden bir tekerlekli bavul yeterli.
En büyüğünden istiyorum, 2 günlük tatile 6 tane ayakkabı götüreceğim.
Sırt çantası yeter.
Orta boy bir bavul.

6. Hazırsan son sorumuz geliyor. İnternette bir siteye girdin ve güzel bir şarkı dinlemek istiyorsun. Dinleyeceğin şarkıyı nasıl seçersin?

Bugün ağzıma bi' şarkı takılmıştı yaa
Daha bilgisayarı açmadan söylemeye başlarım şarkıyı
Geçmişime girip oradan seçerim
Öneriler kısmı can kurtarır

Sen dünyadaki en kararsız insansın!

Ne olacak senin bu halin arkadaş. Ne istediğine bir türlü karar veremiyorsun. Gönül ilişkilerin de böyle, okul hayatın da, işin de... Sen karar vermeye  çalışırken kaçıp gidiyor bütün seçenekler gözünün önünden. Bir an önce bu kararsızlığı aşman gerektiğini biliyorsundur diye tahmin ediyoruz. Ya da emin değilsin. Neyse ki şaşırmadık :))

Oldukça kararsızsın!

Kendinden emin değilsen hiçbir şekilde kolay karar veremiyorsun. Bunun nedeni hata yapmaktan çok korkuyor olman. Üstüne düşünmeden bir adım bile atamıyorsun. Birazcık rahatla,  bu kadar düşünmene gerek yok. Hayat üstüne bu kadar düşünecek kadar zor değil. Bol şans!

Seni kararsız bir halde görmek zor!

Genel olarak ne istediğini bilen bir insansın, empati yeteneğin oldukça yüksek. Çoğunlukla karar vermek seni o kadar da zorlamıyor. Yalnızca belirli konularda kararsız kalıyorsun, biz bunu takıntılı yapına bağlıyoruz. Hayatı kolaylaştırmanın bir yolunu bulmuşsun fakat bunu yaşamın her anına yayamıyorsun. Takıntılarını aştığın zaman senden daha kararlı kimse kalmayacak.

Yeryüzü böyle kararlılık görmedi!

Sen bitiricilik konusunda Messi ile yarışırsın. Kritik anlarda sorumluluk almak, karar vermek senin en iyi yaptığın şey. Algıların oldukça açık, doğruyu ve yanlışı ayırt edebiliyorsun. İnsanların her konuda sana danışması bu yüzden. Sen farkını her anlamda ortaya koyuyorsun, sana da diyecek hiçbir şey yok. Böyle devam et!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
duskapanisakini

Ne olacak senin bu halin arkadaş. Ne istediğine bir türlü karar veremiyorsun. Gönül ilişkilerin de böyle, okul hayatın da, işin de... Sen karar vermeye çalışırken kaçıp gidiyor bütün seçenekler gözünün önünden. Bir an önce bu kararsızlığı aşman gerektiğini biliyorsundur diye tahmin ediyoruz. Ya da emin değilsin. Neyse ki şaşırmadık :))

nilyaren01

Sen dünyadaki en kararsız insansın! Ne olacak senin bu halin arkadaş. Ne istediğine bir türlü karar veremiyorsun. Gönül ilişkilerin de böyle, okul hayatın da, işin de... Sen karar vermeye çalışırken kaçıp gidiyor bütün seçenekler gözünün önünden. Bir an önce bu kararsızlığı aşman gerektiğini biliyorsundur diye tahmin ediyoruz. Ya da emin değilsin. Neyse ki şaşırmadık :)) Tsk tsk.d

queen-of-the-alaska

terazi burcuyum yani

yui

Kendinden emin değilsen hiçbir şekilde kolay karar veremiyorsun. Bunun nedeni hata yapmaktan çok korkuyor olman. Üstüne düşünmeden bir adım bile atamıyorsun. Birazcık rahatla, bu kadar düşünmene gerek yok. Hayat üstüne bu kadar düşünecek kadar zor değil. Bol şans!

rsumeyra

Kendinden emin değilsen hiçbir şekilde kolay karar veremiyorsun. Bunun nedeni hata yapmaktan çok korkuyor olman. Üstüne düşünmeden bir adım bile atamıyorsun. Birazcık rahatla, bu kadar düşünmene gerek yok. Hayat üstüne bu kadar düşünecek kadar zor değil. Bol şans!

Görüş Bildir