Ncsoft'un Yeni Dvo'su Wildstar Bu Yıl Geliyor!

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Ncsoft'un Yeni Dvo'su Wildstar Bu Yıl Geliyor!

Ncsoft'un Yeni Dvo'su Wildstar Bu Yıl Geliyor!

Tam da Wildstar adını unutmaya başlamıştık ki Carbine Stüdyoları bu renkli, neşeli ve iddialı DVO'sunu bizlere bugün tekrar hatırlattı. Baş yapımcı Jeremy Gaffney tarafından güzel bir makale yayınlandı ve oyuna dair pek çok detay bu yazının konusu oldu.

Wildstar nedir, bilmeyenler için hatırlatalım; Wildstar Nexus adlı gezegende geçiyor. Nexus, Kadim Elden halkı tarafından terk edilmiş, keşfedilmeyi ve kazanılmayı bekleyen bir çok hazine ve teknolojiyi barındıran gizemli bir gezegen olma özelliği taşıyor.

Oyundaki Exile Topluluğu ve içeriği şöyle:

Exile Topluluğu Dışlanmışlar ve paralı askerler tarafından oluşan dağınık bir grup olan Exiles gezegenlerinden zorla göç ettirilmiş ve ihtiyaçtan dolayı bir araya gelmiştir. Nexus'a ilk yerleşen Exile Topluluğudur.

Deradune Nexus'un yerli ve gezegen dışından gelmiş bir çok acımasız vahşi yaşamını içinde barındıran yeni bölgesi. Aynı zamanda önümüzdeki haftalarda daha detaylı konuşuyor olacağımız yeni bir ırkın başlangıç bölgesi.

Soldier Sınıfı Savaş odaklı oynanışı tercih eden oyunculara yönelik tasarlanmış bir sınıf. Sınıfa özel görevler ve aksiyonlar, oyunculara farklılık gösteren dövüş tecrübeleri sunuyor olacak.

Explorer Sınıfı Dünya haritasını gezip tamamlamayı ve oyun içinde yolunu kendi bulmayı sevenlerin sınıfı. Bu sınıf ile başkalarının erişemeyeceği yerlere erişmeniz ve Nexus'un dünyasını tamamen keşfetmeniz mümkün.

Dominion topluluğu ve bu topluluğu oluşturan ırklara dair yeni bilgiler de gelecek.

Retro ve dövüş oyunlarına ekstra ilgi gösteren bu 29'luk editör arkadaşımız, bir de safkan sinefildir. Güney Kore filmleri ondan sorulur. Saatlerce carcar konuşabilir. Selam vermeden önce bir kez daha düşünmek gerek!

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

KoreSavaşTercihoyun
Görüş Bildir